Zamknij
REKLAMA

Foliopaki kurierskie, czyli jak szybko i tanio przygotować towar do wysyłki

12:10, 11.01.2022 | Materiał partnera

Zastanawiasz się, jak szybko i dobrze zabezpieczyć wysyłany produkt, jednocześnie nie wydając na to zbyt dużych pieniędzy? Foliopaki kurierskie – oto nasza podpowiedź i jednocześnie propozycja, obok której nie może przejść obojętnie żaden przedsiębiorca lub kierownik sklepu wysyłkowego, magazynu bądź biura.

Dlaczego foliopaki kurierskie to dobry wybór?

Za wyborem foliopaków pod kątem materiałów do pakowania przemawia nie tylko niska cena, ale również wytrzymałość, doskonała ochrona przed wilgocią czy innymi czynnikami zewnętrznymi, na które pakunek jest narażony podczas transportu do odbiorcy. Dużym plusem przemawiającym za foliopakami kurierskimi jest również możliwość dowolnej personalizacji (nadruk na foliopaku, na przykład logo firmy lub napis dla odbiorcy) a także łatwość pakowania – wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, aby móc zapakować wysyłany towar bądź też cały karton, który dodatkowo zostanie zabezpieczony na czas przewozu.

Co można spakować w foliopaki do paczek?

Odpowiedź jest bardzo prosta – dosłownie wszystko. Najczęściej foliopaki do pakowania wykorzystywane są przez firmy wysyłające odzież. Takim materiałem do pakowania nie pogardzą także zwykłe biura, które wysyłają w foliopakach dokumenty (zapewniają one doskonałą ochronę przed wilgocią) a także branże, które wysyłają produkty niewymagające dodatkowego zabezpieczenia (na przykład materiały sypkie, ciężkie, które nie wymagają dodatkowej ochrony, jednak dzięki foli pakom są zabezpieczone przed porysowaniem).

Dlaczego zatem wspomnieliśmy, że foliopaki do paczek można zastosować wszędzie? Ponieważ doskonale chronią one również kartony i opakowania zewnętrzne. Wystarczy spakować produkt do kartonu wysyłkowego a cały karton zamknąć szczelnie w foliopaku – dzięki temu zyskujemy pewność, że cała zawartość nie będzie narażona na zwilgocenie czy ujemne temperatury.

Gdzie zaopatrywać się w foliopaki do pakowania i inne materiały pakowe?

Odpowiedzią na zadane w nagłówku pytanie jest strona Pakomat.pl, oto dostawca, u którego każdy właściciel sklepu internetowego, magazynu wysyłkowego czy nawet zwykłego biura wysyłającego dokumenty może zamówić wybrane materiały pakowe, w tym wspomniane foliopaki do paczek. Sklep oferuje różnorodne rozmiary foliopaków, możliwość personalizacji czy też inne materiały, takie jak taśmy klejące, kartony, koperty bąbelkowe czy też folie stretch.

Pakomat to miejsce, które powinien odwiedzić każdy szukający dobrych i tanich materiałów do pakowania!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%