Zamknij
REKLAMA

InPost Fresh – robienie zakupów nigdy nie było łatwiejsze

12.06, 29.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12.07, 29.11.2022

InPost Fresh to usługa odpowiadającą na potrzeby współczesności. Pozwala nie marnować czasu, jest dopasowana do potrzeb klienta, a wybór spośród 30 000 artykułów daje gwarancję, że wiele osób znajdzie dokładnie to, czego szuka. Co jeszcze można zyskać z InPost Fresh?

Zakupy online z dostawą w całej Polsce

Usługa InPost Fresh pozwala klientom na dokonywanie zakupów spożywczych online w całej Polsce. Dotychczas obowiązywała na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Sosnowca, Czeladzi i Mysłowic z sieci Makro oraz Carrefour. Opcja „cała Polska” pozwala na zamówienie zakupów od innych partnerów z dostawą kurierem lub do urządzenia Paczkomat®, ponadto funkcjonująca już opcja „zakupów w Twoim mieście” z dostawą kurierem do domu nadal jest realizowana dla mieszkańców miast pierwotnie nią objętych. Usługa „w całej Polsce” działa na zasadzie marketplace – klienci mogą wyszukiwać konkretne produkty i wybrać ofertę od dostawcy, która jest najkorzystniejsza. Zamówienia przekraczające wartość 40 zł mają zagwarantowaną darmową dostawę do automatu Paczkomat.

Zalety aplikacji InPost Fresh

Korzystanie z usługi InPost Fresh posiada wiele zalet, z czego główną jest obsługa za pomocą intuicyjnej aplikacji. Na początku należy pobrać program z App Store lub sklepu Play oraz zarejestrować się w serwisie. W trakcie procesu niezbędne jest podanie kodu pocztowego, aby system mógł dopasować ofertę do lokalizacji. Dzięki personalizacji klienci dokładnie wiedzą, na co mogą liczyć, wybierając z ponad 30 000 artykułów.

Kolejna zaleta to sposób wyszukiwania produktów. Są dwa sposoby – wybieranie artykułów według czytelnych kategorii i podkategorii lub wpisywanie haseł w wyszukiwarkę aplikacji. Pod hasłem pojawią się oferty różnych dostawców, aby można było wybrać najlepszą dla siebie.

Działanie usługi na zasadzie marketplace pozwala na robienie zakupów w różnych sklepach, wybierając dobrze znane artykuły. Kolejną zaletą jest czas realizacji zamówienia. Nie dość, że zamówienie może być wykonane o każdej porze, dotrze najpóźniej w następny dzień pod wskazany adres. Czas, jaki należy przeznaczyć na zrobienie zakupów, ogranicza się do wyboru produktów. Cała reszta robi się sama – nie trzeba nigdzie jechać, chodzić po sklepie, czy stać w kolejkach do kas, tym zajmują się pracownicy InPost Fresh.

Kto skorzysta z usługi zakupów online?

Usługa robienia zakupów przez internet to coś, z czego skorzystają osoby, które mają mocno napięty grafik, ale to nie jedyna grupa odbiorców. Zakupy dostarczane przez kuriera będą świetnym rozwiązaniem dla osób starszych lub o ograniczonej sprawności, dla których wyjście na zakupy i noszenie ciężkich toreb może być nie lada wyzwaniem.

Z InPost Fresh ten problem znika. Dzięki opcji zamówienia zakupów do automatu Paczkomat®, osoby, których nie ma długo w domu, nie muszą bać się, że miną się z kurierem – paczka będzie na nie bezpiecznie czekać w skrytce. Ciężko o coś lepszego, niż oczekujące, już zrobione zakupy, które wystarczy odebrać po powrocie do domu.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%