Zamknij
REKLAMA

Dźgnął swoją matkę nożem! 25-letni mielczanin aresztowany!

10.44, 30.11.2022 dw Aktualizacja: 09.43, 01.12.2022
REKLAMA

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 25-letni mieszkaniec Mielca, podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna zadał swojej matce kilka ciosów nożem. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek w Mielcu. Tuż po zdarzeniu, 25-latek uciekł z domu i przez kilka dni ukrywał się przed Policją. Został zatrzymany w sobotę.

W czwartek około godz. 15:30, dyżurny mieleckiej Policji otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna dźgnął swoją matkę nożem. Policjanci błyskawicznie pojawili się na miejscu i udzielili niezbędnej pomocy rannej kobiecie.

Poszkodowana miała kilka ran, które policjanci zaopatrzyli, a następnie przekazali kobietę zespołowi ratownictwa medycznego - przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

- W domu, w którym doszło do zdarzenia, pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, a także zabezpieczyli ślady i narzędzia, którymi młody mężczyzna mógł posłużyć się do zadania ran swojej matce. Sprawca przestępstwa zbiegł z miejsca zdarzenia tuż przed przyjazdem patrolu policji - przekazuje KPP Mielec.

- Policjanci prowadzili intensywne czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego - podkreśla Urszula Chmura z mieleckiej policji.

Został on zatrzymany w sobotę na ulicy Szafera w Mielcu, przez wspólny patrol policji i straży miejskiej. Po przesłuchaniu i na podstawie zebranych materiałów, prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 25-letniego mieszkańca Mielca.

Sąd zdecydował, że zatrzymany mężczyzna spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywotniego pozbawienia wolności.

[ALERT]1669801771879[/ALERT]

(dw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%