Zamknij
REKLAMA

Narkotyki w słoiku ukrył w piwnicy. Pomógł policyjny pies

10:40, 21.06.2022 | dw
Znalezione narkotyki w piwnicy. Fot. KPP Mielec
REKLAMA

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy bloku mieszkalnego przechowywał narkotyki w słoikach. 23-letni mieszkaniec Mielca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany i haszyszu.

W ubiegłym tygodniu policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że młody mężczyzna może przechowywać narkotyki w jednym z mieszkań w Mielcu.

Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci nie ujawnili środków odurzający.

Funkcjonariusze jednak nie dali za wygraną i z pomocą policyjnego psa, przeszukali piwnicę w bloku, do której miał dostęp mężczyzna. Tam, pod cienką warstwą ziemi, policjanci ujawnili słoiki z zawartością suszu roślinnego i innej brązowej substancji.

Po wstępnym badaniu narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i haszysz. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 250 gramów narkotyków.

Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego.  Za ten czyn podejrzanemu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1655800809246[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%