Zamknij
REKLAMA

Spotkanie rodzin w Środowiskowym Domu Samopomocy

11:43, 14.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Mielcu, przy ul. Biernackiego odbyło się Spotkanie Rodzin. Zebranie cykliczne organizowane jest dla rodzin oraz opiekunów podopiecznych placówki. Poza informacyjną i integracyjną formą, miało uroczysty charakter związany z Dniem Kobiet. 

Spotkanie oficjalnie rozpoczęło przemówienie oraz przywitanie gości przez kierownika placówki. Dom tradycyjne gościł przedstawicieli Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i CUW-u. W swym wystąpieniu, w formie sprawozdania kierownik  przybliżył zakres pracy w ŚDS Mielec w roku 2018. Nakreślił zagadnienia, które są w trakcie realizacji. 

Obecna na zebraniu, Adriana Miłoś - Zastępca Prezydenta Miasta Mielca, w krótkim przemówieniu podkreśliła rolę jaką nasz Dom pełni w lokalnej społeczności, atmosferę jaka w nim panuje oraz trud włożony w poprawne jego funkcjonowanie. Na ręce kierownika złożyła podziękowania dla całej kadry i uczestników. 

Po występie artystycznym uczestników ŚDS Mielec kierownik zachęcił opiekunów do rozmów indywidualnych z pracownikami Domu w trakcie, których wymieniono uwagi na temat funkcjonowania uczestników. Członkowie rodzin i opiekunowie uczestników mieli możliwość skonsultowania się z pracownikami ŚDS, uzyskania informacji oraz wsparcia. 

Dzięki Spotkaniom Rodzin bliscy podopiecznych placówki zapoznają się z ofertą ośrodka, warunkami w nim panującymi i jego funkcjonowaniem.  Odkrywają niedostrzeżone wcześniej talenty i możliwości uczestników terapii a także integrują się w rodzinnej i życzliwej atmosferze.  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone