Zamknij
REKLAMA

Najem lokali - centrum Przecławia. Gmina zaprasza

00:00, 01.05.2021 | Ogłoszenie płatne

Burmistrz Przecławia zaprasza do zapoznania się z ofertą dotyczącą najmu lokali zlokalizowanych w budynkach w centrum Przecławia, w pobliżu przystanku autobusowego, zabudowań mieszkalnych oraz sklepów spożywczo-przemysłowych.

Mając na uwadze zaspokajanie potrzeb zbiorowych mieszkańców naszej gminy, przygotowano ofertę, w ramach której do wynajęcia przeznaczono 6 lokali z zastrzeżeniem, że 5 z nich zostanie przeznaczonych pod działalność leczniczą, natomiast 1 pod ściśle określoną działalność handlową.

Przedmiotem najmu pod działalność leczniczą z zakresu dziedzin takich jak m.in. pediatria, ginekologia, kardiologia, okulistyka, logopedia, psychologia, rehabilitacja czy fizjoterapia jest 5 lokali usytuowanych na drugim piętrze nowo wyremontowanego budynku w centrum miasta, przy ulicy Rynek 8 (nad żłobkiem „Psotna Andzia”). Lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, wyposażone są we wszystkie przyłącza, centralne ogrzewanie i urządzenia klimatyzacyjne.

W lokalach znajdują się umywalki, jeden z lokali posiada przynależną łazienkę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość korzystania z  usytuowanych na korytarzu toalet, poczekalni i pomieszczenia magazynowego. Budynek w którym usytuowane są lokale wyposażony jest w windę i jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Przy budynku zlokalizowany jest parking.

Przedmiotem najmu pod działalność handlową w zakresie asortymentu takiego jak prasa, książki, artykuły papiernicze czy szkolne jest lokal usytuowany na parterze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta, przy ulicy Rynek 25 (dawny kiosk). Lokal ogrzewany jest elektrycznie, wyposażony jest w urządzenie klimatyzacyjne. Budynek w którym znajduje się lokal posiada podjazd dla wózków inwalidzkich.


Szczegółowe informacje na temat lokali 
można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przecławiu pokój nr 13C,  
pod nr tel. : 17 2276711, 17 2276720 
lub na stronie internetowej www.przeclaw.org

 

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%