Zamknij
REKLAMA

Remonty w szkołach gminy Przecław

16:22, 09.08.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Wakacje trwają, a w szkołach prowadzone są prace remontowe, w celu polepszenia warunków do nauki i zabawy dla młodszych mieszkańców. 

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tuszymie przeprowadzane są m.in. prace związane ze zmianą sposobu użytkowania segmentu szkoły z przeznaczeniem na przedszkole w celu dostosowania wymagań budynku do przepisów przeciwpożarowych. Wykonano nową elewację na łączniku dostosowaną do przepisów przeciwpożarowych, trwa wymiana stolarki wewnętrznej: okiennej i drzwiowej również dostosowana do przepisów przeciwpożarowych. Ponadto trwa montaż nowej instalacji ppoż. oraz oświetlenia awaryjnego. 

W Szkole Podstawowej w Łączkach Brzeskich, aby zwiększyć liczbę miejsc wychowania przedszkolnego dostosowuje się łazienki do potrzeb przedszkolaków. Wykonano roboty wyburzeniowe, obecnie trwa montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej, układanie płytek, a także inne roboty wykończeniowe.

W Szkole Podstawowej w Dobryninie trwa remont korytarza na piętrze oraz parterze, remont klatki schodowej, wydzielenie schowka gospodarczego oraz remont szatni.

W Szkole Podstawowej w Przecławiu wykonano roboty wyburzeniowe, zostały wykonane zabudowy ścian gipsowo-kartonowych, wymiana instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Obecnie trwają roboty wykończeniowe.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone