Zamknij
REKLAMA

Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Przecławia

11:54, 30.06.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 28 czerwca 2019r. odbyła się VII Sesja Rady Miejskiej w Przecławiu, podczas której radni podjęli uchwały w sprawie wyrażenia wotum zaufania dla Burmistrza Przecławia Renaty Siembab. Ponadto zatwierdzono sprawozdanie finansowe Gminy Przecław za 2018 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Przecław za rok 2018 oraz udzielono absolutorium Burmistrzowi Przecławia.

Po raz pierwszy zaprezentowano i dyskutowano nad „Raportem o stanie gminy”. Rada Miejska przyjęła raport i udzieliła wotum zaufania burmistrzowi, następującą liczbą oddanych głosów: za 10 osób, wstrzymało się 2 osoby, przeciw było 3 osoby).

Głosowanie nad absolutorium poprzedziło sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Przecław oraz sprawozdanie finansowe za rok 2018. Nadmienić należy, że pozytywne opinie, co do realizacji dochodów i wydatków gminy wydały: Regionalna Izba Obrachunkowa w Tarnobrzegu oraz komisje stałe Rady Miejskiej.

Za udzieleniem absolutorium Burmistrzowi Przecławia głosowało 10 radnych, 4 wstrzymało się od głosowania i 1 radny był nieobecny.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA