Organizatorzy zapowiadają udział najlepszych polskich i zagranicznych pilotów akrobacyjnych, formacji odrzutowców, historycznych maszyn oraz legendarnych samolotów, takich jak Supermarine Spitfire czy mieleckie TS-11 Iskra.
W programie przewidziano aż pięć godzin pokazów dziennych każdego dnia, a w sobotni wieczór wyjątkowy blok nocny z pirotechniką i widowiskowym pokazem dronów.
Na zakończenie wydarzenia wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej – Margaret.
Airshow Mielec 2025 to nie tylko gratka dla fanów lotnictwa, ale również okazja do rodzinnej zabawy, spotkań z pasjonatami oraz poznania bogatej tradycji mieleckiego przemysłu lotniczego. Bilety dostępne są już w sprzedaży, a organizatorzy spodziewają się tysięcy odwiedzających z całej Polski i Europy.
Gdzie kupić bilety:
Cennik biletów:
Sobota 28 czerwca
12.00 - otwarcie bram terenu dla publiczności pokazów lotniczych
14.00 - start pokazów
15.00 - Defilada otwarcia z demonstracją mieleckich konstrukcji
16.00 - 19.00 - akrobacje zespołowe i solo Baltic Bees, Fire Birds, Artur Kielak, Redbull Łukasz Czepiela, TS11 ISKRA Polish Sparks, Spitfire, L29
19.00 - Balony
20.00 - Koncert zespołu Mr. Pollack
21.00 - 21.50 pokaz nocny samolotów TS11 Iskra, śmigłowca Bolkov Bo. 105.PL i szybowca Swift
21.50 - Pokaz nocny Roju Dronów
Niedziela 29 czerwca
12.00 - otwarcie bram terenu dla publiczności pokazów lotniczych
14.00 - 17.00. pokazy dzienne
17.00 - Wyścigi samolotu EXTRA 300 i SUPERCAR
19.00 - 21.00 Koncert gwiazdy MARGARET