Zamknij
REKLAMA

Spore podwyżki dla rad nadzorczych miejskich spółek

23.14, 01.12.2022 PC Aktualizacja: 11.28, 02.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski przyznał spore podwyżki dla członków rad nadzorczych spółek, które należą do miasta. Chociaż to decyzje z lutego i marca, to dopiero 1 grudnia zostały upublicznione. Mogą oznaczać wydatek nawet 270 tysięcy złotych rocznie.

Stawki wynagrodzeń rad nadzorczych mieleckich spółek komunalnych, jak MPGK czy MPEC, obowiązywały od wiosny 2018 roku. Wówczas funkcję prezydenta Mielca pełnił Fryderyk Kapinos i postanowił je obniżyć.  – Od objęcia funkcji prezydenta Mielca analizowałem m.in. sytuację ekonomiczną spółek miejskich i zauważyłem, że w ciągu ostatnich lat nastąpił znaczny wzrost wynagrodzeń dla osób pracujących w radach nadzorczych – powiedział w 2018 roku Fryderyk Kapinos.

Po decyzji Kapinosa sprzed czterech lat przewodniczący rad nadzorczych mogli liczyć na wynagrodzenie wynoszące 0,28 przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, czyli nieco ponad 1200 złotych za miesiąc. Członek rady nadzorczej pobierał około 1000 złotych.

Zapisy tak zwanej ustawy kominowej i ustaw związanych z budżetem państwa na kilka lat zamroziły podstawę wynagrodzenia w radach nadzorczych do wskaźnika przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw jeszcze z 2016 roku.

Końcem 2019 roku prezydent Jacek Wiśniewski zdecydował się na podwyżki dla rad nadzorczych miejskich spółek, ale decyzje podpisane w sylwestra 2019 anulował kilka dni później. W efekcie wskaźniki wprowadzone przez Fryderyka Kapinosa obowiązywały aż do zimy 2022 roku.

Cztery dni po inwazji Rosji na Ukrainę, w czasie gdy w kraju spodziewano się kryzysu gospodarczego, prezydent Mielca Jacek Wiśniewski zdecydował się na podwyżki w radach nadzorczych Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych oraz Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. 

Dla spółki Lotnisko Mielec decyzje o podwyżkach zostały wydane 8 marca. Rada nadzorcza Agencji Rozwoju Regionalnego MARR czekała na podwyżki do 29 marca, wówczas formalnie doszło do zgromadzenia właścicieli. Tu większość udziałów jest także w rękach miasta.

Chociaż decyzje o podwyżkach zostały podjęte w lutym i marcu, to do 1 grudnia nie zostały ujawnione czyli w praktyce opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Mielcu. Magistrat upublicznił dokumenty dopiero po obradach Rady Miejskiej w Mielcu na temat prezydenckiej propozycji podwyższenia o 11,8% podatków od nieruchomości.

- Co było powodem wzrostu o 120, 140 procent uposażenia rad nadzorczych? Dlaczego pozwalamy sobie na takie wzrosty? – pytał radny Grzegorz Ziomek podczas dyskusji o podatkach. - Rady nadzorcze nie są finansowane z budżetu miasta, same się finansują - stwierdził prezydent  Jacek Wiśniewski. - MPGK zarobiło na śmieciach to może podnieść wynagrodzenie rad nadzorczych? Czy tak powinno być? – dodawał jeszcze Ziomek.

Procentowy wzrost pensji członków rad nadzorczych może zaskakiwać. Przewodniczący rad z MPGK, MPEC i Lotniska Mielec otrzymali podwyżki sięgające około 130% – 150%. Podwyżki zastępców przewodniczących wyniosły od około 60% do nawet 120%. Członkowie zwykli zyskali około 40% - 70%.

Te najwyższe podwyżki dotyczą na przykład Marka Paprockiego – przewodniczącego rady MPGK czy Wiesława Leyko – przewodniczącego z MPEC. Podwyżka nie została natomiast wprowadzona w Miejskiej Komunikacji Samochodowej.

Uposażenie radom nadzorczym wypłacane jest niezależnie od ilości posiedzeń, ale wynagrodzenie nie przysługuje za miesiąc, podczas którego członek rady nadzorczej nie uczestniczył w żadnym posiedzenie w sposób nieusprawiedliwiony. 

To oznacza, że na przykład jeśli w miesiącu odbędzie się tylko jedno spotkanie, to chociażby Marek Paprocki za taki miesiąc zainkasuje najprawdopodobniej około 2800 złotych brutto – traktując jako bazę do wyliczenia wynagrodzenia zamrożoną w tym celu w 2016 roku wysokość przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, czyli około 4400 złotych. 

Sumując wartość podwyżek i liczbę osób, które dotycząc, można próbować szacować, że w ich efekcie z budżety miejskich spółek zostaną uszczuplone łącznie o około 270 tysięcy złotych.

Członkowie rad nadzorczych miejskich spółek:

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Marek Paprocki - Przewodniczący
Ewelina Sieroń 
Leszek Bochenek
Janusz Styczeń
Dariusz Janczak

Lotnisko Mielec
Monika Szczodry
Anna Chatys
Wojciech Stromczyński

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych
Andrzej Bryła – Przewodniczący
Agnieszka Garncarz 
Henryk Przybyło  
Stanisław Tylec  
Jerzy Kut 

Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych
Małgorzata Krempa
Piotr Wiech
Marek Pustułka

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Wiesław Leyko - Przewodniczący 
Piotr Gacoń  
Iwona Kasprzyk 
Jacek Mik 
Andrzej Zemmel

Miejska Komunikacja Samochodowa
Józef Smaczny - Przewodniczący
Teresa Gacek
Daniel Błachaniec
Anna Padykuła

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR
Krzysztof Kosiba 
Adriana Miłoś 
Maciej Szarek

Dane dotyczące składów rad nadzorczych oraz wysokości wynagrodzeń pochodzą z BIP Urzędu Miejskiego, stron internetowych poszczególnych spółek oraz serwisu E-KRS (dostęp 1 grudnia 2022).

[ZT]72630[/ZT]

Czy rady nadzorcze miejskich spółek zapracowały na podwyżki?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
TAK 4%
NIE 96%
(PC)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (289)

FksFks

228 6

Wiśnia podaj się do dymisji! 10:05, 02.12.2022

Odpowiedzi:10
Odpowiedz

do dymisjido dymisji

26 1

wiśnia dałeś tyłu, wstyd i hańba 07:08, 03.12.2022


BRAWO HEJBRAWO HEJ

7 0

Najlepszy artykuł w 2022 - Dźgnął swoją matkę nożem! 25-letni mielczanin aresztowany!
"Gówniarze" dźgają rodziców nożami a "Gówniary" robią prowokacje i wyłudzają alimenty!

W końcu dotykacie największego w Mielcu problemu PATOLOGI wśród patologicznej młodzieży A Mielc z tym kompletnie nie walczy i kuratorzy skupili się na wyłudzaniu pieniędzy na alimenty i za porozumienia a małoletniej BANDTYCE nic nie są w stanie zrobić. Wszędzie w laskach jest jej pełno, 16-25 latków co piją, rypią się po krzakach z kim popadnie, nie pracują, okradają rodziców i nie ma na nich siły.

PATOLOGICZNA 16-25 LETNIA DZICZ To JEST W MIELCU NAJWIĘKSZY PROBLEM - BRAWO HEJ - W KOŃCU 15:34, 03.12.2022


A GDYNIA ????A GDYNIA ????

6 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ....Polacy ........ a no na ciężkiej pracy?
Aaaa wtedy nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35 jak dziś - ok to się zgadza!!! ? 16:09, 03.12.2022


TO JEST PRAWDA !!!!!TO JEST PRAWDA !!!!!

2 0

https://www.youtube.com/watch?v=RS7LJw5BDxA

!!!!!!! 18:23, 03.12.2022


ZLIKWIDOWAĆ PATOZLIKWIDOWAĆ PATO

6 1

ZLIKWIDOWAĆ SKRAJNIE SZKODLIWĄ INSTYTUCJE ZWANĄ MOPS KTÓRA NISZCZY RODZINY, WALCZY Z RODZICAMI, WALCZY Z OJCAMI I ICH NA POMÓWIENIACH SZKALUJE ORAZ KTÓRA DEMORALIZUJE NIELETNICH !!! I LWIĄ CZĘŚĆ BUDŻETU SIŚ ZAOSZCZĘDZI !!

ps; A ILU W MIELCU ŻULI UDAJĄC CHORYCH LUB NA DZIECI WYŁUDZAŁO LATAMI PIENIĄDZE PRZEJADAJĄC PAŃSTWOWE PIENIĄDZE I ZAŁATWIAŁ IM TO MOPS !! 17:34, 04.12.2022


59 - 59 59 - 59

6 0

Wyjedzie w rok 700 Mielczan a za nich przyjedzie 700 frajerów z Polski co nie znają Mieleckiej ośmiornicy i może jeszcze z UKRAINY do pracy i jak było 59 tys tak będzie 79 tys i się KRĘCI 19:06, 04.12.2022


PIS NIE DAŁ RADYPIS NIE DAŁ RADY

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


DZIKI KRAJ !!!!!!DZIKI KRAJ !!!!!!

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MASAKRA @!@@@MASAKRA @[email protected]@@

2 0

PREZYDENT WIŚNIEWSKI PROMUJE ZŁYCH LUDZI [email protected]

MIAŁ TO BYC NOWOCZENY PREZYDENT A teraz Mielec jest kilka lat do tyłu i mimo ogromnej kasy światło się ludziom wyłącza = MIELEC MASAKRA 12:42, 08.12.2022


JAK TO DZIAŁA ??????JAK TO DZIAŁA ??????

0 0

TEZA = A może ośmiornica w Mielcu wygląda TAK
FEMINISTKI buntują MOPS i mają tam swoje ETATY ten idzie do prezydenta i przekazuje mu wersje MOSc pod naciskiem FEMINISTEk które są podbuntowane przez INTERESANTÓW "PANIE zainteresowane pozbyciem się męża lub małolacie która chce pozbyć się rodziców i dostawać pieniążki na papierosy i alkohol". Dalej Prezydent mając wersję z jednej strony spotyka się z sądem i uwiarygadnia FEMINISTKi i ich punkt widzenia a to wprost przekłada się na brak konsekwencji za pomówienia, szkalowanie, wyłudzanie alimentów, oraz stalking? Wyroki zapadają jednostronnie i pod wpływem MOPsów które sieją zamieszanie i są zainteresowane wsparciem PATOLOGII a szukają pieniędzy u pracujących i tak dochodzi do BEZPRAWIA bo może sąd jest pod naciskiem takich grup i umyślnie lub nie podejmuje złe decyzje i buduje się banda NIEROBÓW w Mieście gdzie bezrobocia nie ma i brakuje pracowników a ludzdzie chcący pracować i żyć uciekają z tego miasta coraz szybciej?

PODSUMOWANIE
Tą ścieżkę nacisków, jednostronnie wspierającą jedną płeć lub walczącą z rodzicami, walczącą z rodzina i wpychanie się z BUTAMI do rodzin trzeba mocno przemyśleć i może kogoś tam zmienić?????? 23:41, 08.12.2022


inneinne

192 2

Tłuste koty 10:05, 02.12.2022

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

KasiaKasia

15 25

Nauczyli się od pisiorów 12:42, 02.12.2022


ABCABC

23 3

Kasie a mi się wydawało że Wiśnia brał lekcje u trzasków z PO. 15:47, 02.12.2022


TonyTony

20 0

Tłuste ale świnie 17:39, 02.12.2022


czajka czaiczajka czai

3 0

trzask to fikcja, a życiorys rodem z tarnowa żydokomuna wiedeńsko-krakowska w/g mediów wolnościowych 14:09, 03.12.2022


BRAWO HEJBRAWO HEJ

3 0

Najlepszy artykuł w 2022 - Dźgnął swoją matkę nożem! 25-letni mielczanin aresztowany!
"Gówniarze" dźgają rodziców nożami a "Gówniary" robią prowokacje i wyłudzają alimenty!

W końcu dotykacie największego w Mielcu problemu PATOLOGI wśród patologicznej młodzieży A Mielc z tym kompletnie nie walczy i kuratorzy skupili się na wyłudzaniu pieniędzy na alimenty i za porozumienia a małoletniej BANDTYCE nic nie są w stanie zrobić. Wszędzie w laskach jest jej pełno, 16-25 latków co piją, rypią się po krzakach z kim popadnie, nie pracują, okradają rodziców i nie ma na nich siły. !!!!

PATOLOGICZNA 16-25 LETNIA DZICZ To JEST W MIELCU NAJWIĘKSZY PROBLEM - BRAWO HEJ - W KOŃCU 15:36, 03.12.2022


voltvolt

175 4

Nie zapominajcie że to nie jest zawód. Każdy zarabia w ciągu dnia a rada nadzorcza to jak rozrywka za którą im jeszcze płacą. 🤣. Jak się mylę jak to jest czyjeś jedyne źródło utrzymania to jest pasożytem i nierobem, tyle w temacie. nie zapominajcie też że to nie są pieniądze osobiście wypracowane. Pieniądze te zarobiło przedsiębiorstwo a rada im je zabiera za to że nadzoruje. Co nadzoruje? Jak nie wiecie co to sprawdźcie w Stalowej Woli. Tam jest to samo ale na zdrowych zasadach. Pytanie nr2. dlaczego trzeba być powiązanym z radą miejską żeby być w radzie nadzorczej i za bycie w niej zarabiać? Dlaczego nie wystarczy być fachowcem w ekonomicznej dziedzinie zamiast politykiem? 10:12, 02.12.2022

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

inneinne

30 1

Jak w filmie,, Poszukiwny poszukiwana ,, mój mąż jest z zawodu członkiem ! rady nadzorczej 11:48, 02.12.2022


jasnejasne

3 2

Odejdzie SLD i przyjdzie PIS i nic się dnie zmieni po za tym że dokoptują 20% ETATÓW 17:48, 04.12.2022


SYSTEM SYSTEM

4 0

To jest Mielecka ośmiornica i lepiej sie uspokój bo założą ci zaocznie sprawę i jak będziesz chciał kupić dla dziecka leki to się nagle okaże że komornik ci zajął konto ................... NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA tylko napuszczasz jak co z PISu jednych na drugich i NIC się nie zmienia po za utrzymywaniem masy nie potrzebnych nikomu urzędników = WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM
A haczki to ci MOPs już .... spokojnie 18:58, 04.12.2022


DZIKI KRAJ ?DZIKI KRAJ ?

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


TEZA volcik TEZA volcik

1 0

TEZA = A może ośmiornica w Mielcu wygląda TAK
FEMINISTKI buntują MOPS i mają tam swoje ETATY ten idzie do prezydenta i przekazuje mu wersje MOSc pod naciskiem FEMINISTEk które są podbuntowane przez INTERESANTÓW "PANIE zainteresowane pozbyciem się męża lub małolacie która chce pozbyć się rodziców i dostawać pieniążki na papierosy i alkohol". Dalej Prezydent mając wersję z jednej strony spotyka się z sądem i uwiarygadnia FEMINISTKi i ich punkt widzenia a to wprost przekłada się na brak konsekwencji za pomówienia, szkalowanie, wyłudzanie alimentów, oraz stalking? Wyroki zapadają jednostronnie i pod wpływem MOPsów które sieją zamieszanie i są zainteresowane wsparciem PATOLOGII a szukają pieniędzy u pracujących i tak dochodzi do BEZPRAWIA bo może sąd jest pod naciskiem takich grup i umyślnie lub nie podejmuje złe decyzje i buduje się banda NIEROBÓW w Mieście gdzie bezrobocia nie ma i brakuje pracowników a ludzdzie chcący pracować i żyć uciekają z tego miasta coraz szybciej?

PODSUMOWANIE
Tą ścieżkę nacisków, jednostronnie wspierającą jedną płeć lub walczącą z rodzicami, walczącą z rodzina i wpychanie się z BUTAMI do rodzin trzeba mocno przemyśleć i może kogoś tam zmienić? 23:40, 08.12.2022


voltvolt

126 6

Coś jeszcze. Teraz już wiecie dlaczego nie ma dla nas podwyżek. Bo poszedł cynk że będzie artykuł o podwyżkach w radach. 10:13, 02.12.2022

Odpowiedzi:6
Odpowiedz

Do VoltDo Volt

16 9

Odejdź SOCJALU 11:03, 02.12.2022


voltvolt

5 7

Aż tak boli cię zdanie że lepiej "rozdać ludzkości zamiast przelać wszystko nadzorcy ludzkości"? W której radzie zasiadasz? 14:16, 02.12.2022


Do voltDo volt

4 1

W każdej twojej wypowiedzi jest PEŁNO SOCJALU więc kiedy ty zasiądziesz będzie to samo tylko poparte propagandą 15:37, 03.12.2022


MIESZKANKAMIESZKANKA

9 0

Tyle tu komentarzy i wszystkie wyrażają sprzeciw wobec takiej polityki rad nadzorczych i prezydenta Wiśniewskiego ale nic to nie zmieni. Najwyższy czas zrobić pikietę albo strajk przed Urzędem Miasta i nie wpuścić tych urzędasów do tych swoich ,,gabinetów,, i przeprowadzić referendum w celu odwołania prezydenta!!! Odważy się ktoś???? Czy tylko narzekać umiecie? 22:29, 03.12.2022


ROZWIĄZANIEROZWIĄZANIE

3 0

Trzeba poprosić DOBROMIRA SUŚNIERZA który jako jedyny nie boi się pokazywać PATOLOGII systemu

https://www.youtube.com/watch?v=RS7LJw5BDxA 17:40, 04.12.2022


Do Volt Do Volt

2 1

Uważaj Volt bo ci Mops założy kartę nawet jak będziesz w Norwegii, potem wywala cię z domu bez żadnych dowodów, stracisz prace bo ciągle będziesz wzywany a na koniec nie mieszkając w tym domu będziesz płacił kredyt, rachunki, i alimenty! I będziesz jadł suchy chleb żyjąc w namiocie albo wyjedziesz i będzie cię ścigał prokurator, policja i komornik. A wystarczy że ktoś podstawiony złoży na ciebie NIE PRAWDZIWE OŚWIADCZENIE i po tobie Volcik i twoich filozofiach !!!
Może dla tego prezydent jest bierny bo dostał "WSKAZÓWKI"
Ale ten system stworzył PIS = to PIS odpowiada za BEZPRAWIE W MOPSACH 00:22, 05.12.2022


KK

194 4

Surwysynskie zlodzieje,zobaczcie kto tam siedzi.Kielbasa,Smaczny komunista.Gardze ludzmi ktorzy glosowali na wisniewskiego. 10:17, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

SaSa

23 3

I tak przedstawiciele ppppoooooo zalatwiają większą inflacje nic nie tracąc bo kasy nikt nie utnie imm 15:37, 02.12.2022


BRAWO HEJ !!!!BRAWO HEJ !!!!

4 0

Najlepszy artykuł w 2022 - Dźgnął swoją matkę nożem! 25-letni mielczanin aresztowany!
"Gówniarze" dźgają rodziców nożami a "Gówniary" robią prowokacje i wyłudzają alimenty!

W końcu dotykacie największego w Mielcu problemu PATOLOGI wśród patologicznej młodzieży A Mielc z tym kompletnie nie walczy i kuratorzy skupili się na wyłudzaniu pieniędzy na alimenty i za porozumienia a małoletniej BANDTYCE nic nie są w stanie zrobić. Wszędzie w laskach jest jej pełno, 16-25 latków co piją, rypią się po krzakach z kim popadnie, nie pracują, okradają rodziców i nie ma na nich siły.

PATOLOGICZNA 16-25 LETNIA DZICZ To JEST W MIELCU NAJWIĘKSZY PROBLEM - BRAWO HEJ - W KOŃCU 15:38, 03.12.2022


Podatnik zwyczajnyPodatnik zwyczajny

151 0

Czy ktoś kiedyś pogoni tą bolszewię wreszcie? Jak nie podwyżki dla radnych i prezydentów i wójtów dwa razy w kadencji, bo tak im nakazuje ustawa, to teraz rady nadzorcze! MPGK przegrało przetarg na wywóz śmieci z gminy Mielec... to nic podwyżka się należy. Jadą chłopcy grubo👍🤣🤠 10:28, 02.12.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

PAŃSTWO PRAWAPAŃSTWO PRAWA

9 2

PAŃSTWO PRAWA 11:05, 02.12.2022


Anetka12Anetka12

25 0

A ludziom lampy uliczne wyłączają w nocy i zmniejszają temperaturę w basenach w ramach oszczędności. Hipokryci. Skandal 16:16, 02.12.2022


REDYSTRYBUCJA PIENIĄREDYSTRYBUCJA PIENIĄ

3 0

PIS nie dał rady sądach i robią co chcą i kto ma rozliczyć BANDYTKĘ jak w sądach jest przyzwolenie na wyłudzanie pieniędzy i nie widzą w tym WSTYDU że zabierają pracujący a oddają lumpom i menelom
A NAJBARDZIEJ winna jest REDYSTRYBUCJA pieniądza gdzie ten kto zarobił pieniądze nie może ich wydać bo mu zabiera PAŃSTWO w IMIĘ PRAWA i rodzaje często niepracującej w sile wieku PATOLOGI

Kraj PRAWA = czemu zatem PIS tego nie ograniczył skora tak atakuje teraz lewicę ? Ciekawe czemu....?
15:43, 03.12.2022


ZEROZERO

117 0

wstydu!!!!!!!!!!!!!!!!!111111 10:36, 02.12.2022

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

ZGODNIE Z PRAWEMZGODNIE Z PRAWEM

13 0

Jak w urzędach, sądach i u komorników
Dzieci trumien rodziców nie będą za moment odbierać 11:02, 02.12.2022


rożenrożen

6 0

po dole jest pagórek, a rzemień to pas skóry pod rzezą (brzoza) 11:15, 02.12.2022


QwertyQwerty

11 0

Wstydu nie maja !!!!! 17:14, 02.12.2022


DZIKI KRAJ ???DZIKI KRAJ ???

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MASAKRA !!!!!MASAKRA !!!!!

2 0

PREZYDENT WIŚNIEWSKI PROMUJE ZŁYCH LUDZI !!!

MIAŁ TO BYC NOWOCZENY PREZYDENT A teraz Mielec jest kilka lat do tyłu i mimo ogromnej kasy światło się ludziom wyłącza = MIELEC MASAKRA 12:43, 08.12.2022


firma gmina-90firma gmina-90

59 0

to jedyny sposób, żeby wystawić personalnie mielecką mafię,
rzecz w tym, że tożsamość niekoniecznie wiarygodna, kosmetyka, gabinety odnowy biologicznej, dostępne maski latex/silikon i medyczna skóra naturalna, czyli łódzka kraina snów, labo film i propaganda 😥 10:39, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JubzlJubzl

7 88

To bardzo dobrze należy się! 10:42, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

aaaaaa

31 0

Chyba po ryju
14:15, 02.12.2022


hej mielec jak tvp ihej mielec jak tvp i

12 59

jak w temacie:) 10:43, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ZenekZenek

133 0

Kryzys wszechczasow nadchodzi a ci podwyżki sobie robią. Prezenty świąteczne???
Porażka. Rzygam już tymi ludzmi 10:50, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


lemingilemingi

9 1

klasa robotnicza po 39 i rzemiosło emigrowało za chlebem, a starzy masowe zgony na cmentarzu bez tablic, słoiki zasiedliły miasto
pusto i durnie pod zasiedlenie ukrów, wymiana populacji 11:26, 02.12.2022


Do lemingiDo lemingi

2 2

Gdyby nie ciężka PRACA UKRAIŃCÓW ten system by się już zapadł !
Jak zapoznasz się z danymi to okazuje się że ludzie w najlepszym wieku do pracują tz; 20-26 nie pracują tylko się obijają a bezstresowe wychowanie na lenia by mieć kiedyś w domu BANDYTKĘ bardzo ludzi odstrasza od płodzenia potomstwa więc UKRAIŃCY to JEDYNY ratunek dla Polski na kolejne 20-25 lat

Jedyny ratunek na 20-25 lat by gospodarka POLSKI się kręciła i by był dobrobyt !!! 15:51, 03.12.2022


ukropolin ?ukropolin ?

1 1

w strefie ukry na brygadzistowskich etatach znają polski, a udają że nie, squrvy syny szpiclują i kablują na polaków, ludzie boją się swobodnie rozmawiać,
w necie sporo o wywiadzie ukrów na terenie całego kraju i niepokoi nas chazarska tamga w godle,
masowy najazd bez weryfikacji, kwarantanny, poza ośrodkami uchodźców i wyjątkowe przywileje ukrom z zachodniej nie objętej wojną części ukrainy to nie przypadek, należy zachować ostrożność 23:55, 04.12.2022


PAŃSTWO PRAWA  !PAŃSTWO PRAWA !

37 1

PAŃSTWO PRAWA ! 11:06, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jasnejasne

1 0

Chyba Państwo niszczenia ojców i program mieszkanie za pomówienie 09:08, 07.12.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ObiektywnyObiektywny

127 2

Jacek poraz kolejny się kompromituje ale widzę że nic sobie z tego nie robi...pisałem to kilka razy nauczyciel wf nie nadaje się na prezydenta...gość nie ma pojęcia o zazadzaniu miastem i ludzmi...podaj się chlopie do dymisji a nie robisz dobra minę do złej gry...I twoje usmieszki na mieście do ludzi nie nie wskuraja przy wyborach 11:12, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

politykapolityka

22 2

władzy potrzebne osiłki i tępi zarządcy bez zadawania pytań 11:19, 02.12.2022


PRAWDAPRAWDA

12 1

Facet kompletnie nie pilnuje instytucji - przykład PATOLOGI w MOPsie !!!
Na pomówieniach niszczą rodziny, FEMINISTKI golą głowy i tańczą na placu a chodzi TYLKO o wyłudzanie pieniędzy od jeszcze pracujących
POLSCE POTRZEBNA RADYKALNA ZMIANA ETATÓW i to nie taka że przychodzi kolejna partia i dokłada w każdej instytucji kolejne 20% po wyborach tylko TOTALNA REDUKCJA o 51% plus wymiana 15:55, 03.12.2022


HańbaHańba

79 1

Hańba 11:14, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A GDYNIA ?A GDYNIA ?

3 1

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ?
A nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek i feminizmu - ok to się zgadza 15:57, 03.12.2022


WwwWww

84 1

Wicie rozumicie towarzyszu sekretarzu. 11:16, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A GDYNIA A GDYNIA

2 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ?
A nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek i feminizmu - ok to się zgadza! 15:57, 03.12.2022


gorzej-niz-zlegorzej-niz-zle

142 1

76 letni Smaczny sekretarz PZPR w radzie nadzorczej MKS która ma 17 mln strat też dostał podwyżkę ? 11:35, 02.12.2022

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

arcziarczi

37 2

nie ale wypadalo by wiedziec kiedy ze sceny zejsc tak jak i prezesce od 15 lat na stolku 11:41, 02.12.2022


pato słoikowopato słoikowo

16 0

włos mu z głowy nie spadł znaczy sie jest u swoich, słoiki 💩 obchodzi, życie to chata w mieście, wyżerka na wsi, kościół i tv rządowe, a premia 500+ też pasi, bo czemu nie 13:54, 02.12.2022


oburzony_marianoburzony_marian

13 0

to skandal ze nie dali podwyzek mks przeta im sie tez nalezy bo to publiczne pinadze wiec ciul ze stratami 15:43, 02.12.2022


RobRob

7 0

Na pensję zawsze znajdą się pieniądze. Zapłacimy, zapłacimy. 16:10, 02.12.2022


Paper Paper

17 0

Paprocki nie lepszy, Takie żarty chodzą ze świetlicy dzieci naskarżyły ze obcy Pan wszedł do szkoły. Portier go o dowód pytał, a na stołówce musiał zapłacić z własnych za obiad i kompot, buty przebierał bo go sprzątaczki nie poznały🙂
i ze samochód odholowany z miejsca dla dyrektora.🤣
20:44, 02.12.2022


HahaHaha

80 4

Morda niewolnicy ! Do kogo te żale? Tak żeście wybrali to macie! Za niedługo powraca vat za energię i spożywkę. Będziecie znowu jęczeć przed komputerem bo na więcej was nie stać. Ale jak przyjdzie do wyborów to nadal wybierzecie tych samych @#$$%^ żeby zrobić na złość sąsiadowi albo szwagrowi. Wcale mi was nie żal. 11:45, 02.12.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

z tym, że z tym, że

11 1

puki co to system i wygrywa układ 💩 12:26, 02.12.2022


Konfederacja Konfederacja

16 9

Masz racje. Ludzie powinni przejrzec na oczy. A nie ciagle PIS lub PO...

Konfederacja może jedynie coś zrobić. A jak nie zrobi to nikt w tym kraju dobrego już nie uczyni. 14:10, 02.12.2022


bez kozerybez kozery

5 0

a kto zaczynał i kto obstawiał pis-po, przecież starzy partyjny wyjadacze pzpr i sd do spóły z komuszym sl pod ochroną ormo ubeków, przecież widać tożsame ryje 17:16, 02.12.2022


A GDYNIA ?A GDYNIA ?

2 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ?
A nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek i feminizmu - ok to się zgadza 16:00, 03.12.2022


REKLAMA

Mielec panyMielec pany

65 0

To jakiś żart. Jeśli komuś z rady krzywda zawsze może zrezygnować. 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 12:03, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gocartgocart

70 1

To ten "Prezydent" który na nic nigdy niema?
na wiadukt brak na ogrzewanie Hali sportowej - Nie ma ale na podwyżki dla kolesiów z tak zwanego ugrupowania "Dla Mielca" to ma.
12:10, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gggg

94 3

to odwołać prezydenta ze stanowiska jest możliwość będą głosy KTO ZA ? 12:12, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

nono

15 0

ja za ale kto za prezydenta 13:38, 02.12.2022


A GDYNIA ?A GDYNIA ?

2 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ?
Aaaa nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu - ok to się zgadza!!! 16:02, 03.12.2022


OlkaOlka

60 0

Jak to można za *%#)!& w krzesła się bogaćić.Dostać się tylko trzeba do koryta i kieszenie pełne.WSTYD 12:15, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

patolstwopatolstwo

15 0

farbowane lisy wstydu nie mają 13:45, 02.12.2022


A GDYNIA ?A GDYNIA ?

2 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI Polacy a no na ciężkiej pracy?
Aaaa nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35jak dziś - ok to się zgadza!!! 16:04, 03.12.2022


szczwane lisyszczwane lisy

71 1

cwaniaczki pogrywają, prezydent podwyższa podatki - rada sprzeciw, rada podwyższa opłaty za śmiecie - prezydent w opozycji, a bokiem smyk myk cichaczem podwyżki dla rad nadzorczych firma gminna-90, mafijny πerdolnik😥
*sztuczny tłok i zamieszanie do odciągania uwagi i bandycka komusza dokładka do koryta,
12:23, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Nick Nick

95 1

MPGK przegrywa przetarg za przetargiem i podwyżka. Brak słów. Chyba wiedzą że to koniec i skok na bank. 12:40, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A GDYNIA ? A GDYNIA ?

2 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ....Polacy ........ a no na ciężkiej pracy?
Aaaa wtedy nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35 jak dziś - ok to się zgadza!!!!!! 16:08, 03.12.2022


FujFuj

84 2

Złodzieje i nieroby! 12:48, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarekPaMarekPa

68 0

Też chce siedzieć w takiej radzie. 13:10, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BoniekBoniek

75 1

To oznacza, że na przykład jeśli w miesiącu odbędzie się tylko jedno spotkanie, to chociażby Marek Paprocki za taki miesiąc zainkasuje najprawdopodobniej około 2800 złotych brutto

AHA czyli mogę zostać prezesem rady nadzorczej i zrobię takich spotkań 10, a jak się wycwanię i urośnie mi wancor to będą codziennie.
Rady nadzorcze do likwidacji. Co to za twór? i po co?. 13:14, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bezwstydna pato ada bezwstydna pato ada

60 1

a co sądzicie o zadzie z/cy prezydenta miasta Ada Miłoś adeptce Szkoły Liderów z rekomendacji Daniela Kozdęby, wciśniętym w stołek zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR, sp-ki mocno ekspansywnej terytorialnie,
moim zdaniem to skandal, Ada mimo, że nie wypada dodatkowo sprzyja dilerom i sutenerom w mieście, gangsterzy rozbijają rodziny i wymuszają prostytucję, ale to prostytucja ekonomiczna z ubóstwa,

13:31, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

mielczanin 82 mielczanin 82

62 0

Tylko jedna Spółka Komunalna !!!!!! Tak jak w Stalowej Woli. 13:54, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A ETATY?A ETATY?

3 0

A co z ETATAMI dla połowy Mieleckich rodzin? 18:15, 04.12.2022


Nie róbcie jajNie róbcie jaj

61 0

Ilu z obecnych krytyków będzie o tym pamiętało przy urnach. Wielkie wzburzenie i Mielec dalej w rękach takich pazernych czubów. 14:12, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Co ty? Co ty?

3 0

Chłopie to MAFIA i jak będziesz skakał to MOPS naprodukuje na ciebie papiery i albo zrobią z ciebie kata albo wariata i do psychiatrowa

Tu bez interwencji PAŃSTWA i SŁUŻB nic się nie stanie 18:17, 04.12.2022


plemie waloni z wałuplemie waloni z wału

3 0

mops podlega prezydentowi więc o co biega, a siostra w sądzie dołoży resztę,
też nauczycielka od świnienia 22:21, 04.12.2022


DfsdDfsd

52 4

Wiec się nie dziwcie ze podnosza ceny śmieci i media ……co to za prezydent żeby doprowadzać mieszkańców do ruiny finansowej tak PO walczy z przyrostem inflaci 14:50, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TtTt

11 0

Chyba z przyrostem inflacji w swoich kieszeniach 16:13, 02.12.2022


likwidacja patolikwidacja pato

1 1

A PIS co robi?
Nie potrzebne instytucje tak samo utrzymują jak tn tu w Mielcu
Po co MOPS
Po co UP
?????
Chyba do pomawiania i niszczenia ludzi?
MOPS i UP można dać do ZUS i oszczędności mamy KOSMICZNE ! 19:01, 04.12.2022


Fajna fotaFajna fota

47 0

a ten apacz po lewej to chyba czarownik na etacie 14:55, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Żenada Żenada

67 0

zarabiajacym nieomal najniższa krajową pracownikom jednostek mówi się o misji i braku środków, co ma uzasadniać niskie wynagrodzenia. Ale bez mrugnięcia okiem obsadzamy się w swoim gronie ,gdzie się da, a żeby było nam miło, to zwiększamy kasę dla siebie o 120 czy 150 procent! Nazwiska mówią same za siebie. To się nazywa nie mieć wstydu i arogancją władzy 15:05, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

witaminawitamina

55 14

Winni są mieszkańcy Mielca - był dobry gospodarz ..p Chodorowski , mieszkańcy poparli innego...w trakcie ciężkiej choroby...W następnych wyborach , dobry gospodarz Kapinos przegrał dzięki Wam z tryskającym zdrowiem Jackiem W. Czego wybrzydzacie...wydziały gały co brały. 15:39, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OlkaOlka

17 1

Tak jest w każdej gminie i to bez wyjątku,swój swego zawsze kryje....kasy nie ma brakuje na wszystko,oszczędności wszędze a tu bach kasa dla urzędasów musi być.Dać im najniższą krajową i wtedy zobaczymy. 16:02, 02.12.2022


żałosneżałosne

10 2

gały patrzały i patrzały a wokół widziały jedno barachło, społecznik i uczciwość to pojęcia zdewaluowane 17:48, 02.12.2022


WusWus

63 0

Rozumiem, że jakby nie dostali podwyżki to by odeszli z funkcji? Czy jak? 16:07, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MKMK

7 0

🤣 20:25, 02.12.2022


TtTt

67 0

A ludziom będą lampy wyłączać na noc bo pieniędzy nie ma, obłuda niesamowita, na taczki i ten gnój wywieźć z miasta 16:08, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MisMis

48 0

jak podwyższą mielczanom wszystkie opłaty to na ich podwyżki może starczy. 16:13, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

49 0

Dlaczego w jest różna liczba członków rady nadzorczej w spółkach?, po 3 osoby spokojnie wystarczy, jeden przedstawiciel załogi, dwie osoby z miasta, po co więcej.?, skoro w MKS nie było podwyżki i da się przeżyć to dlaczego w innych muszą być? 16:24, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kasa do wychaczenia kasa do wychaczenia

12 0

etatyzm i kasa kasa kasa kasa....... 17:44, 02.12.2022


REKLAMA

witaminawitamina

29 8

Winni są mieszkańcy Mielca - był dobry gospodarz ..p Chodorowski , mieszkańcy poparli innego...w trakcie ciężkiej choroby...W następnych wyborach , dobry gospodarz Kapinos przegrał dzięki Wam z tryskającym zdrowiem Jackiem W. Czego wybrzydzacie...wydziały gały co brały. 17:01, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

bez kozerybez kozery

9 2

- za chodorowskiego okopała się mafia, a bał się chłop własnego cienia, aż wstyd, to cienias, daje słowo i je łamie,
- kapinos u mnie skończony, na zapytania nie odpisuje i zamiast kodeks prawny na biurku na gembe do konfrontacji personalnie wystawia ludzi gangsterom jak np. beci wojtas oszustka i pseudo prawniczka gminy, to hańba pośle,
- brak pomysłu na kolejnego kandydata, bo brak godnych ludzi ? człowiek honoru to tytuł mafijny w kosa nostra 😥 17:40, 02.12.2022


Ośmiornica Ośmiornica

2 0

MOPS,POLICJA,SĄD to kim ośmiornicę ruszysz ?
Władzom w PISIE to też na renkę bo mogą zawsze swojego na miejsce dzisiejszego wsadzić i nawet się cieszą z tego BEZPRAWIA

PRZECIEŻ ludzie w środowisku DOSKONALE wiedzą co się dzieje i albo ze strachu cicho siedzą albo po prostu też z tego korzystają i ciepły stołek, instytucja do fabrykowania dowodów, wypłata za nic ..... TO PO CO SIĘ WYRYWAĆ ?

A prezydent tego też nie ruszy bo mu zaraz naprodukują papierów w MOPsie i zanim się wytłumaczy to minie dwa lata a już politycznie będzie trupem! Tak teraz się ludzi "załatwia" i tak cementuje się .... 00:11, 05.12.2022


k2k2

56 0

Jedna z wymienionych spółek zatrudnia 12 osób na etatach, a rada nadzorcza to trzy osoby czyli 1/4 stanu osobowego spółki. Podejrzewam, że średnia płaca w tej spółce nie jest wyższa od średniego wynagrodzenia rady nadzorczej. Rady nadzorcze są organami fakultatywnymi co wskazuje na to, że nie są obowiązkowe. W Urzędzie Miejskim jest zatrudniony pracownik, który ma sprawować nadzór właścicielski. Właściwym organem nadzorczym jest Zgromadzenie Wspólników, który ma mieć wgląd do wszystkich dokumentów. 12 zatrudnionych i 3 osoby w radzie nadzorczej super proporcja . 17:03, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

patologiapatologia

7 0

gdzieś trzeba pomieścić członków i dupy mafii, no to najwygodniej w radach nadzorczych
są mniej widoczni 13:06, 03.12.2022


WiochaWiocha

47 0

I oni jeszcze będą debatować na temat podwyżek podatków, kpina i chamstwo, wybory już niedługo 17:24, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiotrPiotr

77 2

Za 1 dzień pracy w miesiącu, 4400 zł ???? Banda nierobów. Pogonić tych komunistów. Bryła, Smaczny, Paprocki... Kolesiostwo i złodziejstwo. 17:25, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

asiaasia

66 0

Niezatapialny Bryła, facet bez jaj i własnych poglądów ustawia się jak chorągiew na wietrze byle u koryta być. Reszta nie lepsza sami swoi niezatapialni, towarzystwo wzajemnej adoracji. 17:46, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ha,ha...Ha,ha...

59 0

Mielec znów sławny na całą Polskę, punkt widzenia w Polsat news. 17:47, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sdsd

40 0

Doją nas wszystkich 17:47, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

48 0

Nażreć się nie mogą. Dla takich koryto zawsze pełne i to nie jedno. 17:51, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Prawo takiePrawo takie

4 0

Kolejne mieszkanko w Chorwacji na starość a ty *%#)!& na strefie frajerzyno a jak podskoczysz to MOPs na ciebie naślą a on już naprodukuje pism = spokojnie = zanim w sądach się wybronisz o ile bo pewnie nie w Mielcu to SPORO WODY UPŁYNIE !!!!!! 00:31, 05.12.2022


....

34 0

Ebią was wszystkich po równo, a w baranny dale się kłóćcie pis, czy po. 17:52, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tyty

65 0

Bryła, Smaczny, Paprocki... Kolesiostwo , sa również w radzie powiatu i to samo 17:54, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

HelenkaHelenka

46 0

Pracownikom jednostek mówi się o zaciskaniu pasa, niedługo będą *%#)!& za najniższą krajową a dla tłustych kotów jest i to ile. Co za obłuda i wredota ze strony prezydenta, oj nie zapomnimy o tym przy wyborach. 18:01, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

energetykaenergetyka

32 2

a co ze sp-ką elektrociepłownia zdefraudowaną przez pro banderowskie towarzystwo z grunwaldzkiej, wpis usunięto, a przecież temat ważny i układ oparty na nazwisku ministra od sportu, czerwony al kwaśniewski, 18:04, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aga1234Aga1234

45 0

To jest kpina. Jak wam nie wstyd. Weźcie sie za robote a nie darmocha tylko. 18:16, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Smaczna KiełbasaSmaczna Kiełbasa

49 0

Co płaczecie? Sami wyhodowaliście potwory. 19:02, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wolny strzelecwolny strzelec

41 0

SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie rabusie to gangsterzy. Won z tego miasta nieudaczniki. 19:27, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KiełbachaKiełbacha

57 3

Kiełbacha Czereśnia pazdan z przecławia i piękna kasjerka z banku nas dy........mają a my na to patrzymy. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ 19:31, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

abcabc

44 3

Przeczytałem niektóre wpisy od pierwszej litery.Resztę pobieżnie aby dostać sie na koniec.dużo ujadania na Wiśniewskiego,macie rację zupełną.A czym kierowaliście się jak głosowaliście na niego?Drugie pytanie do ujadaczy choć macie 100% racji,ilu z was tu piszących,będzie pamietało przy urnie na drugi rok,że Wiśniewski rozdawał podwyżki swoim kolesiom z partyji?Jak pisałem dwa tygodnie po wyborach że przyjdzie czas,będziecie bluźnić na Wisniewskiego niedługo.ża ten wpis było10 łapek w górę.Za to w dół było ponad 50.Tak że nie żałuję niczego,niech rozdaje na lewo mamonę swoim , na koniec kadencji będzie kilkanaście milionów długu,albo kilkadziesiąt.Komuna w Mielcu ma się dobrze. 19:42, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Panie PrezydenciePanie Prezydencie

43 0

Moje gratulacje.
Mówili dziś o Pana decyzji w Polsat News o g.17:30 (02-12-2022).
Szacun - potrafi Pan zabłysnąć w ogólnopolskich mediach. 20:26, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Społeczna praca Społeczna praca

38 0

kiedy oni tam siedzą jak to jest ich 4 etat? o pracy nie wspominając.
towarzystwo wzajemnej adoracji,🤣 20:27, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kurtyna opadłakurtyna opadła

40 0

czekamy na oświadczenia majątkowe... 20:45, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TratatataTratatata

4 0

Chorwacja, cypr .... brat, siostra.....spokojnie 00:41, 05.12.2022


post ubecjapost ubecja

3 0

bałkany i jachty 14:17, 05.12.2022


REKLAMA

bartinobartino

15 34

i teraz widać jak stronniczym i przekupionym przez PIS jest hej mielec pl, stała reklama nieudacznika byłego prezydenta miasta a teraz posła, komentarze pod artykułami o ukraińcaich wyłączone choć się od nich roi w Mielcu i już zaprowadzają własne porządki, komentarze pod artykułami o PIS wyłączone, o ortylu wielkim marszałku w jednym rządku ze skowrońską wyłączone, ale po prezydencie Mielca i opozycji można jezdzić - to ja powiem swoje PIS to mafia i każdy wiązany z tą partią bierze udział w działaniach mafijnych a Kaczyński to największy zdrajca Rzeczpospolitej Polskiej w ciągu 1000-letniej historii, potrafił zniszczyć Rzeczpospolitą Polskę w 30 lat i rozpocznie niedługo wojnę z Rosją do której pisowcy już się przygotowują 21:14, 02.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TtTt

6 3

Gdzie te porządki? Konkrety 22:23, 02.12.2022


SmakowitySmakowity

8 1

To ty synuś? 23:50, 02.12.2022


MieszkaniecMieszkaniec

27 1

Gdzie są teraz ludzie co wisienki dodawali przed wyborami? Naprawdę mamy takie *%#)!& społeczeństwo w Mielcu czy wszyscy co przegłosowali też coś polizali z tortu i teraz cicho siedzą? 21:48, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

10 1

Była szansa że Mielec mógł sporo skorzystać i się troszke rozwinąć, ale ludzie nie ogarnięci zagłosowali anty czemuś... pierwsze decyzje wybranej władzy to było podniesienie podatków i sobie wypłaty. Więc można stwierdzić że większość to idi...oci albo sprzedawczyki.
12:37, 03.12.2022


J.K.J.K.

34 1

Jeden artykuł - jak wprowadzić płatne parkingi.
Drugi artykuł podwyżki dla rad nadzorczych a przecież za te pieniążki można wybudować nowe miejsca parkingowe. Ale kto by myślał o mieszkańcach Mielca lepiej myśleć o SWOICH. 22:00, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TtTt

28 1

Kiedy wybory? Już się nie mogę doczekać 22:30, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Koryto plusKoryto plus

22 0

jest programem wszystkich ugrupowań. 22:41, 02.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DZIKI KRAJ !?!DZIKI KRAJ !?!

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


lewandowskilewandowski

15 3

Zróbcie wszystko żeby Klimek nie został prezydentem bo was posprząta jak ojrzyńskiego buhahaha moja Stal auauauau 22:42, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdzichuzdzichu

22 2

Panie Paprocki był pan z G.Lato u prezydenta i była pan u Klimka w klubie . Może wreszcie pora opowiedzieć się z kim pan jest - koniec tych pląsów PIJANEGO na linie - DECYZJA DECYZJA ;-)))))) 23:29, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lewandowski toplewandowski top

18 0

Zróbcie wszystko żeby Klimek nie został prezydentem bo was posprząta jak ojrzyńskiego buhahaha moja Stal auauauau 23:37, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wurstwurst

29 1

Trzeba się nachapać!!! 23:38, 02.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

podaj dalejpodaj dalej

13 2

Zróbcie wszystko żeby Klimek nie został prezydentem bo was posprząta jak ojrzyńskiego buhahaha moja Stal auauauau 01:15, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Jak to było Jak to było

23 0

Teraz jeszcze Hej powinien zapytać każdą z tych osób ,kiedy zrobiła kurs pozwalający zasiadać w zarządach spółek, czy czasem nie będąc już radnym, radną albo na stanowisku ,, ofiarowanym" przez kolegów partyjnych. Kiedy był zrobiony kurs, czy w ramach czasu pracy, czy była delegacja, kto płacił za kurs - czy sama osoba czy to były środki publiczne. Różne rzeczy się słyszy, warto poznać fakty 04:48, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kto wiekto wie

10 0

a co to za potwór na foto po lewej 07:34, 03.12.2022


mielecmielec

12 0

dajcie wrzute na yutub z Polsat News o g.17:30 (02-12-2022), bo tv dawno wyniosłam do piwnicy 07:32, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mielczanka_09mielczanka_09

13 1

Polsat news Punkt widzenia z 02.12.2022, godz.17.30
https://m.youtube.com/watch?v=_U7Kf25lZ4k 08:29, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PabloPablo

6 1

Polecam 08:44, 03.12.2022


PawełPaweł

27 2

Rozdawnictwo, brak gospodarności. Przepłacone inwestycje, kolesiostwo jednym słowem złodziejstwo w biały dzień i co ja mam za to płacić. Co chwile podwyżki. Złodzieje i darmozjady!!!. Wstyd i hańba. 08:29, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BodzioBodzio

30 3

Ktoś tu był szczodry dla pani Moniki Szczodry ( i nie tylko ). Nawet nie wiedziałem że znam tak dużo osób z tych rad... PS.A tak narzekaliscie że pisiora Kapinosa nie chcecie a Kapinos koryto im obniżył ... 08:54, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NIE dla mafii NIE dla mafii

4 0


ale ludzi pracujących na własny rachunek nie chce widzieć, żre nas ubecka mafia z urzędu 16:10, 03.12.2022


pytaniepytanie

20 0

Jak to jest, podwyżki dla rad nadzorczych musiała przegłosować rada miasta i zatwierdził przewodniczący rady?
czy oni sami sobie podwyższyli? 09:13, 03.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

med1med1

13 0

zostały podwyższone przez Prezydenta właściciela spółek, rada miasta nie ma nic do tego 09:24, 03.12.2022


ściemaściema

4 0

szef rady kokoszka unika spotkania z mieszkańcami, a wymuszony sytuacją każe protegowanej beatce referować na pamięć dokumenty z sprawy sądowej 2 lata wstecz, zero akt, a wyrok od referentki fiołek/bratek czyli sprawy nie ma, ale konfiskata mienia jest !
czego oczekujecie od szajki oszustów i qurevek na etacie 16:41, 03.12.2022


MPECMPEC

12 0

Co w radzie MPEC robi "strzelec Z"? Totalne nieporozumienie i brak kompetencji. "Strzelec Z" wg mojej wiedzy nie spełnia ustawowego warunku do zasiadania w radzie nadzorczej spółki miejskiej.
Kandydat musi posiadać wyższe wykształcenie (spełnia warunek - z Bożej łaski ma wyższe wykształcenie na stare lata) oraz co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (spełnia warunek), powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy albo wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek. Niezależnie od powyższego, należy spełnić przynajmniej jeden z następujących wymogów (nie spełnia żadnego z poniższych warunków): posiadać stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych, prawnych lub technicznych, posiadać tytuł zawodowy radcy prawnego, adwokata, biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, doradcy inwestycyjnego lub doradcy restrukturyzacyjnego, ukończyć studia Master of Business Administration (MBA), posiadać certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA), Certified International Investment Analyst (CIIA), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), lub Certified in Financial Forensics (CFF), posiadać potwierdzenie złożenia stosownego egzaminu. 09:21, 03.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kto kogo w konia....kto kogo w konia....

6 1

mpec i elektrociepłownia to mafia, a łączy pro banderowska mafia, w słowniku niemieckie löhne to wynagrodzenie
pytanie dla kogo personalnie 16:25, 03.12.2022


pytaniepytanie

1 0

co ma do powyższego grunwaldzka 😥 niech wiśnia odpowie 16:28, 03.12.2022


jackjack

20 3

Banda!!!!!!!!!!!! 10:54, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

453453

8 0

Złodziei 14:56, 03.12.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


WyborcaWyborca

22 1

Jakie tu wielkie poruszenie. Fiu fiiiuuuu.....
Przepraszam najmocniej. Jedno pytanie tylko. Z kąd ta hałastra się przy władzy wzięła??? Kto na nich głosował??? 🙂
Zbliżają się następne wybory, sugeruję wtedy komentować, pisać, interwoniować a na końcu w głosowaniu tą klikę pogonić wreszcie!!! Później do odpowiedzialności pociągnąć.
Pozdrawiam 🤠 11:51, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A GDYNIA ?A GDYNIA ?

3 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ....Polacy ........ a no na ciężkiej pracy?
Aaaa wtedy nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35 jak dziś - ok to się zgadza!!! 16:06, 03.12.2022


REKLAMA

MakopMakop

8 10

Jezus Chrystus też miał radę nadzorczą składającą się z 12 apostołów więc o co pretensję. 12:32, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znie..s.ma..czony.x.znie..s.ma..czony.x.

20 0

jak taki człowiek przez małe c póżniej patrzy w sklepie czy na chodniku na swojego Sąsiada, Człowieka utyranego życiem, który ledwo wiąże koniec z końcem.... przecież to są ludzie bez serca żeby tak postępować.... tfu!!!!! to się nadaje rakieta i w kosmos- WON! 13:42, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaaaaaaaa

17 1

To się w pale nie mieści.... 13:46, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do wyborcado wyborca

7 2

nie πerdol, czas był taki że z pięścią na twarzy tajniakowi oddawałeś wszystko co masz, władzę w mieście przejęli mops-iarze i gangsterka ze starówki pod obstawą ormo-ubeskich cwanych lisów w tym cała zhp-owska kadra, a dobrze wiedzieli squrvy syny gdzie uderzyć i co zgarnąć, pierwsza esbecka spóła to karawela i przejęcie sądu z prokuraturą więc żadnych szans na sprawiedliwy wyrok,
czas wyboru to gleba, a dzieci do ukra, albo stul pysk i psychiatryk bo tracisz wiarygodność, wszechobecne narkotyki, alkohol, szykany przez nauczycieli dzieci opornych osób i fałszowane akta w mops bez twojej wiedzy (znam żółte opasłe tomiska bzdetów w łapie mops-iary jolki wolskiej ksywa wredna suka), a do tego zaoczne sądy na lewych kwitach i windyk bez twojej wiedzy i udziału jak oszust dziuban z sienkiewicza,
horror trwa do dziś więc na gadzi nie głosuję, a plucie w gembe psubratu nie działa, co do fiu fiu.. to fiołek jest romką, ale potocznie fioł czy fiołek to fi-bździu, pomyleniec kretyn itp. 14:04, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TU SIĘ NIE DA !TU SIĘ NIE DA !

1 0

Tylko INTERWENCJA PAŃSTWOWA
np; PREZYDENTA KRAJU LUB MOŻE WOJEWODY i ODPOWIEDNICH SŁUŻB I POWAŻNE ŚLEDZTWA MOGĄ COŚ ZMIENIĆ ALE TU LUDZIE NIE BĘDĄ MÓWIĆ BO OŚMIORNICA WIJE SIĘ PRZEZ WSZYSTKIE INSTYTUCJE?

To lokalna MAFIA - lepiej nie pisz szczegółów o tych ludziach bo ci dziecko zaginie albo zamkną cię w wariatkowie lub MOPS naprodukuje na ciebie oszczerstw i skażą cię za piernięcie w obecności rodziny (WYMYŚLĄ KILKA STRON POMÓWIEŃ) dzieci ci napuszczą, zastraszą = ODPUŚĆ !!!!

18:14, 04.12.2022


kanciarzekanciarze

6 0

to się zgadza fiołek jest tożsame z viola, bratek i kwiatek, a nieprzypadkowo bratki to kwiatki rabatowe i nagrobne 14:24, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

a piąteka piątek

3 0

piąte nie zabijaj 11:37, 04.12.2022


BRAWO HEJBRAWO HEJ

6 0

Najlepszy artykuł w 2022 - Dźgnął swoją matkę nożem! 25-letni mielczanin aresztowany!
"Gówniarze" dźgają rodziców nożami a "Gówniary" robią prowokacje i wyłudzają alimenty!

W końcu dotykacie największego w Mielcu problemu PATOLOGI wśród patologicznej młodzieży A Mielc z tym kompletnie nie walczy i kuratorzy skupili się na wyłudzaniu pieniędzy na alimenty i za porozumienia a małoletniej BANDTYCE nic nie są w stanie zrobić. Wszędzie w laskach jest jej pełno, 16-25 latków co piją, rypią się po krzakach z kim popadnie, nie pracują, okradają rodziców i nie ma na nich siły. !

PATOLOGICZNA 16-25 LETNIA DZICZ To JEST W MIELCU NAJWIĘKSZY PROBLEM - BRAWO HEJ - W KOŃCU 15:30, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HhHh

23 3

Mieleckie szmaty dla siebie podwyżki bo mają mało , a ludzie *%#)!& za 2300 zł. Czerwona hołota. Raz sierpem raz młotem 16:01, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

A GDYNIA ?A GDYNIA ?

7 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI Polacy ........ a no na ciężkiej pracy?
Aaaa wtedy nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35jak dziś - ok to się zgadza!!! 16:05, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do GDYNIADo GDYNIA

1 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA ?! 18:47, 06.12.2022


A GDYNIA ? A GDYNIA ?

6 0

Jak myśmy GDYNIĘ ZBUDOWALI ....Polacy ........ a no na ciężkiej pracy?
Aaaa wtedy nie było bezstresowego wychowania na lenia i kórstwa młodzianek, feminizmu i siedzenia w domach na plecach rodziców do 25 a pierwsze dziecko po 35 jak dziś - ok to się zgadza!!!!! 16:07, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DO GDYNIA !!!DO GDYNIA !!!

0 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA - dla Pani już ETAT czeka i to za 5 tys? 18:48, 06.12.2022


bENEKbENEK

12 2

Jak patrze na tych krawaciarzy , prosze uruchomić komoty w AUSCHWITZ, 17:24, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

xyzxyz

16 1

Im większe dziadostwo w Mielcu tym większe podwyżki 17:49, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TO JEST PRAWDA !!!TO JEST PRAWDA !!!

5 0

https://www.youtube.com/watch?v=RS7LJw5BDxA 18:22, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KinomanKinoman

12 0

Zdjęcie z artykułu idealne , jak kadr z filmu ,, OJCIEC CHRZESTNY " 18:52, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Cała prawda Cała prawda

21 1

Całą dobę! To samo ćwiczy tzw. opozycja we wszystkich samorządach . Poczytajcie o wyczynach prezydenta Wrocławia . A potem inny komediant z tej opcji prezydent Poznania zrobi sobie zdjęcie w biurze z 14 stopniami by pokazać jak oszczędza . O kasie wypłacanej kolesiom w radach nadzorczych , radach programowych ani słowa (we Wrocławiu nawet firma od śmieci ma radę programową a rada programowa Aqua parku za 24.000 PLN na głowę za rok ustaliła wprowadzenie do menu baru aquaparku zup!!!) . Tak tzw. opozycja oszczędza jak np. w Mielcu a nasz pan prezydent z innymi postkomuchami zorganizuje konferencję prasową by pokazać jak to kasy samorządom brakuje!!!! . No cała prawda drogie lemingi. Całą dobę a nawet cały tok! 19:00, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Żądam wyjaśnień !Żądam wyjaśnień !

30 1

Rada miasta powinna zażądać wyjaśnienia skąd tak wysokie podwyżki i najważniejsze : dlaczego dopiero dzisiaj ujawnione!!!! Czy to jest prywatna działalność pana prezydenta i komuchów czy jednak jeszcze miejskie spółki komunalne, utrzymywane z podatków podatników???? 19:07, 03.12.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

To ośmiornica To ośmiornica

3 0

Jak w mielcu są goście dorośli któzy całe życie nie pracowali a dziś dostali sowite emeryturki siedząc na zasiłkach z MOPS a to na udawaną chorobę, na niby chore dziecko a ludzi ciężko pracowali i na to płacili podatki = TO PATOLOGIA systemu

Układ urzędniczy zwany Mielecką ośmiornicą gdzie używa się FEMINISTEK do...... 18:49, 04.12.2022


szokszok

2 0

do końca życia ustawione dzieci i matki mopsiary na lewych grupach inwalidzkich 3-cia mops przed 18 lat, a w tym najczęściej padaczka, alergia, nerwica i podobne πerdoły,
a prawda taka, że gnoje zdrowe jak byki, czas zmienić przepisy i wezwać krętaczy na komisję zus, ludzie uczciwi nie mają przywilejów i łożą na to mopsiarstwo 23:15, 04.12.2022


Do szokDo szok

2 0

Padaczka, autyzm, depresja to jest w MOPsie podstawa i masz;

Zasiłek z MOPSU to 764 zł.
Świadczenie pielęgnacyjne 2119 zł miesięcznie
itd
I MOŻNA LATAMI NIE PRACOWAĆ ................a wy na to płacicie i tyracie na 3 zmiany !
00:27, 05.12.2022


patologiapatologia

1 0

ale już dorosłe dzieci lumpy, zdrowe jak byki biorą stałą rentę socjalną i nie pracują, matki emeryturę za opiekę nad nimi, a teraz te matki dostały znowu wysoki dodatek, en-tą emeryturę
pytam kto na tym trzyma jakąkolwiek kontrolę, grupę mopsiarską można było dostać za parę stówek,
to nie w porządku wobec ludzi uczciwych 13:39, 06.12.2022


Halo MielecHalo Mielec

6 3

Czy mózg słychaç? 19:15, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KolejnyKolejny

25 1

Policzek w twarz. Teraz, nie istotne czy glosowałes na tego knura, czy nie. Widzicie zależność PODWYŻEK PŁAC/ PODWYŻEK SMIECI. Zwykły śmieć, ludzie nie idźcie na wybory,TO MY JESTESMY KRAJEM, nie te powiewające *%#)!& pozdro600 19:23, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZorroZorro

19 1

"Prezydencie"! Wstyd! Gdzie Twój honor? O ile go masz. 19:39, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zbycho2323zbycho2323

26 2

przepraszam rodzinke ze namówiłem ją , żeby głosowała na....wisniewskiego!!!! 21:12, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KolegaKolega

22 2

Panie Jacku. Byliśmy po imieniu, często rozmawialiśmy, znaliśmy się jak łyse konie. Od dzisiaj nie znamy się i ręki Panu nie podam 21:40, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

MIESZKANKAMIESZKANKA

20 0

Tyle tu komentarzy i wszystkie wyrażają sprzeciw wobec takiej polityki rad nadzorczych i prezydenta Wiśniewskiego ale nic to nie zmieni. Najwyższy czas zrobić pikietę albo strajk przed Urzędem Miasta i nie wpuścić tych urzędasów do tych swoich ,,gabinetów,, i przeprowadzić referendum w celu odwołania prezydenta!!! Odważy się ktoś???? Czy tylko narzekać umiecie? 22:24, 03.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

faktyfakty

4 0

obawiam się, że prawie wszystkie pikiety są ustawkami, blokada urzędu to mocny argument siłowy i wygląda spektakularnie, ale zadziała paragraf
za to konstruktywne votum nieufności wobec zarządu miastem do zrobienia od zaraz,
żądanie dymisji i żądanie zwrotu niesłusznie pobranych podwyżek przez rady nadzorcze sp. miejskich popieram, gdyby podwyżki miały umocowanie zostałyby opublikowane z chwilą podjęcia decyzji, a nie teraz 15:40, 04.12.2022


FckFck

20 0

Rozumie że inflacja i pasuje coś podnieść ale drugie tyle ??? Czy was tam wszystkich już do reszty po pipi je pipi ba pipi ło ? 23:16, 03.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PicoloPicolo

18 2

Pan "Prezydęt" stał się słynny na całą Polskę. Oglądałem Polsat News. Kompromitacja zarządzającego Mielcem. 09:05, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TorinioTorinio

24 0

Oglądałem fajny serial- Kariera Nikodema Dyzmy. 09:22, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mops-iarstwomops-iarstwo

7 0

i życie w realu Ferdek Kiepski 12:10, 04.12.2022


totalna porażkatotalna porażka

22 0

To widać że wszystkie spółki zanotowały strasznie dobre wyniki finansowe za efektywną pracę rad nadzorczych??:) - skoro zapracowały na podwyżki dla nich - część sfinansowali sami mieszkańcy płacąc MPGK za odpady - BRAWO DLA PREZYDENTA WIŚNIEWSKIEGO!!!!! - TO SĄ KPINY Z MIESZKAŃCÓW I WYBORCÓW!!! 11:25, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BambaryłaBambaryła

17 0

Hej ludziska co się dziwujeta syćko drożeje to dlaczego Kiełbasa ma tanieć.🤣 11:54, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wisienka na torciewisienka na torcie

4 4

czy bez policyjnej szajki za akty własności pomordowanych od komucha jozwy witka, byłby możliwy szaber i ruina miasta ? - czarna policja waruje przy urzędzie 1 i 2, ludzie giną, tracą majątki, ale akt brak, gmina rejestrowana jako firma, a polska w ameryce też jako firma więc przesyłają roczny raport o stanie państwa,
jest tak: polityczna mafia pasibrzuchów z solidarnych memłoków rozłożyła kopalnie i rozkłada rolnictwo, ruski węgiel kupujemy od niemców, ukrom większe prawa niż polakom, za przejęte za bezcen wielkich latyfundiów na wschodzie (niby wojna), brak cła na import to zalało nas zboże i inne z ukra, ogólnie polityka spaślucha, interes polnisches schwein folksdojcza, wot spóła ochrony mienia lokalnej obsady klanu w urzędach, totalny szaber i żerowanie ile się da,
*analogia do złoty wiek szlachty, dominacja rządów rzeźnika, cech/zrzeszenie, 2 pokolenia i 1-szy rozbiór kraju (rozbiór mięsa-termin zawodowy, dane usuwane z podręczników szkolnych) 12:08, 04.12.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

2-ga zmiana ?2-ga zmiana ?

2 0

zabolało ? więc kto tu komentuje, historia polski zafałszowana, w radzie miasta na wstępie 80% nauczycieli, a to druga grupa roszczeniowa po pielęgniarkach, szef miasta nauczyciel od niczego, mafijne referentki w sądach orzekają prawomocne wyroki, a policja fabrykuje kwity pod windyk bez powiadamiania poszkodowanych czyli sami swoi grają do jednej bramki
- a więc w co gracie WY hejterzy ! 15:19, 04.12.2022


uważaj to ...uważaj to ...

2 0

Zakładanie zaocznych spraw a to o alimenty a to o coś tam innego i nasyłanie komornika to standardowe działanie i tak sobie nakręcają ........ uważaj to ośmiornica !!!! 18:52, 04.12.2022


kosa nostrakosa nostra

2 0

a człowiek honoru to tytuł mafijny
już to wiem 22:54, 04.12.2022


Śmietana Śmietana

17 0

Nasz Kochany Prezydent.....ze swojej pensji niech daje.... 12:14, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

G.OrwellG.Orwell

16 0

''Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim''.
kiedy oni pracują? jak ja ich cały czas na mieście w resteuracyii widzę z lekka szyderczo uśmiechniętych
😥 14:18, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mielecmielec

5 0

folwark 15:21, 04.12.2022


Glina Glina

22 0

MPGK wszystkie przetargi przegrało na odbiór i zagospodarowanie odpadów w gminach ościennych, ojciec traci pracę , a ich reprezentant z ZUK w radzie ma to gdzieś, no bo jest podwyżka 130 %. Po wyborach brak honoru i tyle.
14:20, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

UWAGA !!!!!UWAGA !!!!!

2 0

PANOWIE ZANIM SIĘ OŻENICIE TO MOŻE LEPIEJ KILKA LAT POMIESZKAĆ I ZOBACZYĆ CZYM TO PACHNIE?!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=RS7LJw5BDxA 17:45, 04.12.2022


REKLAMA

.Ja. .Ja.

11 0

Dla nich pieniążki znajdzie a na szpital nie ma sam, nie wie co sie dzieje w mieście audycja w radiu wisniewskiego dno nic nie wie o wysokości musi zapytać hehe pajac nie prezydent. 15:41, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nooknook

17 8

jakbym wtedy powiedziała w robocie że głosuje na Kapinosa to bym mnie te wszystkie nowoczesne ze skóry żywcem obdarły.... jeszcze będziecie płakać za Pisem.... 16:06, 04.12.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

ETATY !!!ETATY !!!

3 4

Nie ma różnicy między PIS A SLD po za tym iż PIS wykonuje rozkazy USA i zrobią co im każą
Małe partie nie mają tyle KASY co PIS (USA) czy PO(UE) czy SLD/PSL(..wiadomo..)
tu chodzi TYLKO o budżetowe ETATY !!! 17:56, 04.12.2022


wyjaśnijwyjaśnij

3 0

dlaczego jako kraj jesteśmy w rejestrze usa firmą, a gmina miejska mielec w mielcu od 90 jest firmą zamiast państwową jednostką administracyjną zarządzającą miastem czyli urzędem miasta,
22:48, 04.12.2022


KijKij

2 4

Ta już przeżyje te 260tys ale 400mil na k25to się nie da i pisiory dobrze o tym wiedzą z Poręba i ortylem na czele 08:24, 05.12.2022


NieNie

3 3

Ma takiej opcji. PiS na taczki 14:43, 05.12.2022


MKMK

12 3

Co chcecie,
Pazdan odebrał nagrodę za najlepszą gminę Podkarpacia.
To im się poprostu należy! 16:30, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


NIK na MOPS!!!NIK na MOPS!!!

9 3

MOPS w Mielcu to ogranizacja FEMINISTYCZNO ...STĘPCZA
Pomawianie facetów i tworzenie fikcyjnych dowodów dla koleżanek lub innej patologii w imię wspólnych jajników. Niszczą rodziny i zero skrupułów wystarczy że Pani mąż nie da na wycieczkę albo ciuchy albo małoletnia gówniara nie chce pracować i kąbinuje do 25 a rodziców pomawia, tych tworzonych pomówień NIKT NIE SPRAWDZA a sąd i sprawy kosztują czas i pieniądze i czy z systemem ktokolwiek wygra jak to MAFIA ? 18:01, 04.12.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

bez jajbez jaj

3 0

dam ci namiar na sprawę, gdy prac. socjalny mops-iara wezwała policję, bo petentka przyszła po informację i odmówiła podpisania w formularzu kłamstw zmyślonych na poczekaniu, petentka złożyła pisemne zażalenie,
ps. dawniej osoba ta została okradziona przez krewnego owej mops-iary i straciła firmę, wyjaśnienia składała pisemnie u prawnika w pup mielec 22:41, 04.12.2022


bezprawie?bezprawie?

3 0

W MIELCU MOPs jest po za prawem i służy do załatwiania ludzi?
Może temu prezydent lata do sądu? 00:16, 05.12.2022


MOPs pod sądMOPs pod sąd

3 0

Dokładnie tak, zebrać wszystkich poszkodowanych i sądzić te Panie w innym woj!!! 00:45, 05.12.2022


ZibiZibi

11 6

Ten Pan robi fatalną wizytówkę nauczycielom, którzy są porządnymi ludźmi. 18:14, 04.12.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

MIELECKA OŚMIORNICAMIELECKA OŚMIORNICA

3 1

Wszedł w MAPIĘ i musi skakać jak układ karze ....
W Mielcu nikt z tym już nic nie zrobi a jak by skakał to by MOPS naprodukował na niego papiery i zrobili by z niego kata lub wariata = NIE MASZ POJĘCIA O MIELECKIEJ OŚMIORNICY i lepiej niech dla twojego dobra tak zostanie = nie ma co drążyć !!! 18:20, 04.12.2022


OŚMIORNICA OŚMIORNICA

3 0

Mielecka ośmiornica ................................... odpuść
A po co niedawno prezydent był u prezes sądu w Mielcu?
Dostał może sygnał że MOPS mu skończy karierę jak ........ będzie katem, wariatem i szpital ?
Nie drąż !!!! 18:25, 04.12.2022


pilnepilne

4 0

noo, po co wiśnia był u prezes sądu, może w sprawie własnej siostry,
pisz co wiesz 22:27, 04.12.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Djj9hDjj9h

12 1

Co się dziwić... od lat przekręty są w mpgk... stanowiska po znajomości ale może to już porą wyżej zgłosić.... ludzie bez wykształcenia trzecią kasę za nic... tylko przez znajomości 20:22, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EwaEwa

9 0

Do MPGK czy GZGK w gminie nie ma szans się dostać. Tylko znajomosci. Stołki są rezerwowane tylko dla swoich. W GZGK tak samo. Znasz wójta, to i córkę znajomego zatrudni. Tym miastem rządzi TYLKO układ. Tylko UKŁAD. plus znajomosci. 07:15, 05.12.2022


REKLAMA

Kielbasiana czkawka.Kielbasiana czkawka.

16 0

Rady nadzorcze poszczegolnych przedsiebiorstw powinny sie skladac z dobrych,madrych i znajacych sie na fachu pracownikow danego zakladu pracy przy niewielkim wynagrodzeniu za sesje.Jest to duza oszczednosc,a zarazem ogromne doswiadczenie w sprawach wewnetrznych danej instytucji.Niestety w zyciu publicznym w Mieleckim w tym pasozytniczym "biznesie" obecni sa te same osoby od wielu,wielu lat.Systematycznie wyciagaja potezne pieniadze od spolek zakladow pracy.To jest takie Janosikowo tylko,ze w odwrotna strone.To sa bezwzgledni rabusie nie majacy NIC wspolnego z dobrem przedsiebiorstwa,aby tylko sie nachapac.Ewementem tej szajki lobuzow jest paprocki vel kielbasa{zmienil nazwisko ze wstydu}.Tej kanali w zyciowych planach stale towarzyszylo kolesiostwo [ poplecznictwo,forsa,kariera aby po trupach.To czlowiek ograniczony umyslowo,a zarazem chytry i msciwy.Jest nienachlany pieniedzmi,sam nie wie gdzie by tu jeszcze i kogo oskubac.Mysle,ze czas na zmiany i wiecej takim lobuzom nie nalezy dawac votum zaufania na najblizsze wybory w naszym miescie,bo to jest chore.Nalezy ich tepic i rozliczyc z kazdej zlotowki,bo narobili wiele zlego kosztem podatnika budujac wlasne bogate imperia.DOSC TEGO,bojcie sie ,bo kiedys nastapi ten dzien i nie bedzie przepros,a nowe wladze poszeza wiezienia,bo tam jest wasze miejsce. 20:33, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PerseuszPerseusz

16 0

Rady nadzorcze poszczegolnych przedsiebiorstw powinny sie skladac z dobrych,madrych i znajacych sie na fachu pracownikow danego zakladu pracy przy niewielkim wynagrodzeniu za sesje.Jest to duza oszczednosc,a zarazem ogromne doswiadczenie w sprawach wewnetrznych danej instytucji.Niestety w zyciu publicznym w Mieleckim w tym pasozytniczym "biznesie" obecni sa te same osoby od wielu,wielu lat.Systematycznie wyciagaja potezne pieniadze od spolek zakladow pracy.To jest takie Janosikowo tylko,ze w odwrotna strone.To sa bezwzgledni rabusie nie majacy NIC wspolnego z dobrem przedsiebiorstwa,aby tylko sie nachapac.Ewementem tej szajki lobuzow jest paprocki vel kielbasa{zmienil nazwisko ze wstydu}.Tej kanali w zyciowych planach stale towarzyszylo kolesiostwo [ poplecznictwo,forsa,kariera aby po trupach.To czlowiek ograniczony umyslowo,a zarazem chytry i msciwy.Jest nienachlany pieniedzmi,sam nie wie gdzie by tu jeszcze i kogo oskubac.Mysle,ze czas na zmiany i wiecej takim lobuzom nie nalezy dawac votum zaufania na najblizsze wybory w naszym miescie,bo to jest chore.Nalezy ich tepic i rozliczyc z kazdej zlotowki,bo narobili wiele zlego kosztem podatnika budujac wlasne bogate imperia.DOSC TEGO,bojcie sie ,bo kiedys nastapi ten dzien i nie bedzie przepros,a nowe wladze poszeza wiezienia,bo tam jest wasze miejsce. 20:34, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

faktyfakty

4 0

mamy deficyt ludzi o czystych rękach 13:55, 05.12.2022


PedroPedro

16 0

Wiśniewski na taczki... 20:46, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??????

13 0

czy to ta szczodry z lotniska co kiedyś była kasjerką w gminie miejskiej mielec w mielcu ??? 22:22, 04.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DZIKI KRAJ !!!!!!!DZIKI KRAJ !!!!!!!

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PRAWO TAKIEPRAWO TAKIE

11 0

W Mielcu MOPs działa tak by *%#)!& na siółę każdego faceta
Domniemanie niewinności nie istnieje i na pomówieniu można niszczyć facetów a potem ogromne alimenty i sąd zarobi, prawnicy, psycholodzy a NIEWINNY facet NIE MA ŻADNYCH PRAW !!!
To co się dzieje w Mieleckim MOPsie to PATOLOGIA i DIABELSTWO W CZYSTEJ POSTACI !!!!
Ale ktoś im na to pozwolił ???? Ktoś takie BEZPRAWIE wprowadził ! 23:59, 04.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CBA niech zajmie sięCBA niech zajmie się

13 1

CBA niech zajmie się MOPSEM i powiązaniami z Sądem, kuratorami sądowymi i komornikami sądowymi oraz urzędnikami z miasta = czy w Mielcu nie działa zorganizowana grupa do wyłudzania??

Za to co się dzieje w MOPsie prezydent powinien NATYCHMIAST podać się do dymisji i powinno sie prześledzić przez odpowiednie organy co tam się działo ?

TYLKO Centralne Biuro Antykorupcyjne ??? 00:52, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MonikaaMonikaa

17 0

Pan Wiśniewski jest bardzo szczodry,ale dla swoich. Słucha suflera czerwonego bo sam jest tylko ładną kukiełką. Tym miastem rządzi układ od lat. Tluste ryby w UM tylko paski od spodni popuszczając bo tak im brzuchy rosną. Gardzę nimi i mam nadzieję, że ta Szczodrość się skończy. To miasto jest oślizgłe wlasnie przez takich jak oni. 07:09, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uczciwyuczciwy

6 4

widze i czytam komentarze pogardy ,złości , nienawiści tylko zaraz sami co jakis czas wybieracie tych ludzi wiec w czym problem. po za tym to wy ludzie nie macie jaj wyjsc zebrać sie zaprotestować wstyd to w takim kraju za was ze nie ma żadnej współpracy i organizacji. narzekajcie dalej przed kompem i płaczcie
. nie pozdrawiam robociuchy 07:11, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

qqqqqq

0 0

najpierw naucz się pisać po polsku 00:58, 10.12.2022


LeeLee

10 0

Złodzieje 09:04, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Młody MielecMłody Mielec

13 2

Pisałem już nieraz. Do was młodzi. Utwórzcie ugrupowanie lub partię, aby móc wystartować w wyborach. Wielu z was ma dobre wykształcenie - prawo, ekonomia itd. Nie kłóćcie się od stołki, tylko stwórzcie program dla Mielca i wywalcie tę sitwę na złom. Zaangażujcie młodych ludzi do poparcia waszych postulatów i programu. Niech przekonają młodzież >18 roku, aby na was głosowali. Jeżeli nie pójdą na wybory, to stary układ zostanie (kto nie głosuje, tym samym zwiększa ilość głosów na sitwę). A ich wszystkich trzeba wymieść do cna. Nie bójcie się, rządzenie nie jest takie straszne. Pewne persony na stołkach to potwierdzają. Zróbcie coś, inaczej Mielec zginie! 09:08, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

analityk analityk

8 1

Ale w CAŁEJ POLSCE powstał legalnie system dla cwaniaków a wygląda to tak;

Kobita jak chce od męża alimenty lub mieszkanie to go pomawia a kochanek i mamusia to świadkowie i facet płaci kredyty a ta mieszka z kochankiem na jego koszt

Teraz zaczyna się wysyp spraw gdzie małoletnie kure..ki pozywają rodziców robiąc z nich wariatów i pomówienia służą do wyłudzeń alimentacyjnych a ci rodzice płacą za burdello do 25 i to też jest tu

Stworzono POTWORKA prawnego gdzie pomówieniami legalnie niszczone są całe rodziny i dzieje się to niby w imieniu prawa a nie trudno sobie wyobrazić takie cwaniary w akcji zwłaszcza że MOPSy nie myślą i uwiarygadniają pomówienia ponieważ są to instytucje FEMINISTYCZNE które skupiły się na walce z ojcami ale teraz odbija się to już na całych rodzinach i tworzy ogromne patologie ale sąd zarobi, prawnik, kurator, psycholog itd..... Tylko rodzina traci jak trafi się taki TYFUS 09:16, 05.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

DO analityk DO analityk

1 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA ?! 18:39, 06.12.2022


TEZA BEZPRAWIA ?????TEZA BEZPRAWIA ?????

0 0

TEZA = A może ośmiornica w Mielcu wygląda TAK
FEMINISTKI buntują MOPS i mają tam swoje ETATY ten idzie do prezydenta i przekazuje mu wersje MOSc pod naciskiem FEMINISTEk które są podbuntowane przez INTERESANTÓW "PANIE zainteresowane pozbyciem się męża lub małolacie która chce pozbyć się rodziców i dostawać pieniążki na papierosy i alkohol". Dalej Prezydent mając wersję z jednej strony spotyka się z sądem i uwiarygadnia FEMINISTKi i ich punkt widzenia a to wprost przekłada się na brak konsekwencji za pomówienia, szkalowanie, wyłudzanie alimentów, oraz stalking? Wyroki zapadają jednostronnie i pod wpływem MOPsów które sieją zamieszanie i są zainteresowane wsparciem PATOLOGII a szukają pieniędzy u pracujących i tak dochodzi do BEZPRAWIA bo może sąd jest pod naciskiem takich grup i umyślnie lub nie podejmuje złe decyzje i buduje się banda NIEROBÓW w Mieście gdzie bezrobocia nie ma i brakuje pracowników a ludzdzie chcący pracować i żyć uciekają z tego miasta coraz szybciej?

PODSUMOWANIE
Tą ścieżkę nacisków, jednostronnie wspierającą jedną płeć lub walczącą z rodzicami, walczącą z rodzina i wpychanie się z BUTAMI do rodzin trzeba mocno przemyśleć i może kogoś tam zmienić???? 23:40, 08.12.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


AGAAGA

12 0

"Rady nadzorcze nie są finansowane z budżetu miasta, same się finansują - stwierdził prezydent Jacek Wiśniewski" . Rozumienie wypowiadanych słów jest ważne a nawet bardzo ważne, jeżeli wypowiada je osoba publiczna Prezydent Miasta. Same się finansują czyli należy rozumieć są samofinansujące.
SJP - samofinansować się - finansować swoją działalność z własnych pieniędzy.
Wielki Słownik Języka Polskiego - samofinansować się to opłacać samemu własną działalność .

09:29, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DZIKI KRAJ !!!!!DZIKI KRAJ !!!!!

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


LewaLewa

5 23

Żal wam dupę ściska PiS-owskie pachołki!! 11:20, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

***** JW***** JW

21 3

Ja prdl, nóż się otwiera w kieszeni. Kosiba - szef MZBM-u i RN MARR, Miłoś - vice miasta i w RN MARR, Smaczny, Bryła, Paprocki, Gacek itd, same stare komunistyczne ścierwa. Zrobić jedną spółkę miejską i pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Co za qrstvo 11:23, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

sprawdzaj bosprawdzaj bo

1 0

chyba wszystko na lewo sprywatyzowane i po spółach nie ma co zbierać oprócz debetu 00:10, 11.12.2022


PIS standard?PIS standard?

8 10

HEJ dopuszcza komentarze zgodne z partyjną linia PIS a inne kasuje ? 11:25, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dddddd

3 3

Wielokrotnie się o tym przekonałem 14:39, 05.12.2022


JJ

16 6

Ludzie to jest ostatnia szansa zeby tego pachoła wywiezc na taczkach z urzędu.Za niedługo nie bedzie tu czego ratować. 12:09, 05.12.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

po copo co

2 5

zaraz masz wybory, nie siej zamieszania Panie z Pisu 13:25, 05.12.2022


dymisjadymisja

6 0

wybory to co innego a votum nieufności co innego, dymisja to honorowe wyjście z pato systemu 14:20, 05.12.2022


DD

7 8

Przykład idzie z góry. Podwyżki dla posłów, pieniądze dla swoich fundacji, ławeczki patriotyczne, Rydzyk, Bąkiewicze, CKP, wybory kopertowe, respiratory itp. /podniecajcie się występami prezesa/. 13:37, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RypsaRypsa

17 0

Proszę, Wiśniewski wynagrodził biedakôw mieleckich, jakich mało. Powinni oddać na cel charytatywny. To najbardziej " spracowana' elita. 15:49, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

SkskSksk

0 5

Należy się 19:44, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ręka rekę...........Ręka rekę...........

16 0

Prezydent daje pieniądze kolegom a za chwilę naciska na Radę Miasta , aby podwyższyła składki za śmieci, podatki od nieruchomości lub spółki, aby wykazać zyski będą przez Rady Nadzorcze zmuszane do zwiększenia opłat za wodę, ciepło itp. Taka to logika tych co rządzą Ratuszem po objęciu władzy po prezydencie Kapinosie. Podobnie jest w kraju. Robi się negatywną propagandę na obecny Rząd a zapomniało sie o aferach z czasów PO-PSL, gdy pieniądze wyprowadzały mafie paliwowe i VAT-owskie, gdy budżet tracił mld zł. Ale co sie dziwić p. Paprocki przeciez rządzi Lewicą w Mielcu a większości prez w Radach Nadz. to z Lewicy. 19:44, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bbbb

2 1

Kolegom to pieniadze i to grube to daje Morawiecki na zlecenie Jarka zeby wladze utrzymac ,.Ciotki zony kochanki , kolesie itp. Obciadly w kraju wszystkie spolki skarbu panstwa i Ty na to placisz dziubasku. 20:14, 05.12.2022


MonikaaMonikaa

10 0

Wszyscy Won.
22:24, 05.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mielczanin37mielczanin37

0 0

O I Prawdziwi Patryjoci opluwaja innych a tak z sensem najniższa krajowa 3010 button a oni mają 2800 brutto z 2016 roku Cieszys się nie ma czego ale również jakby podniósł zgodnie z ust kominowa to było by ze 4500zl brutto zgodnie z rokiem 2022 to mała podwyżka 🤣🤣 23:13, 05.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

POMYSŁ DLA SĄDÓWPOMYSŁ DLA SĄDÓW

1 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA ? 18:38, 06.12.2022


yyyyyy

10 3

Drodzy Państwo Przykład idzie z góry PIS się bawi kradną kasę na lewo i prawo to dlaczego w Mielcu ma być inaczej 06:12, 06.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

J.K.J.K.

4 1

Jak już piszesz to pisz dokładniej:
- kto ?
- ile ?
- co ?
- kiedy ?
Tylko nie opowiadaj bajek, chyba ze jesteś na etapie usypiania dzieci.
Ludzie Twojego pokroju jedyne co znajdują to 60 milionów Sasina za wybory korespondencyjne i szafują tą wiadomością na lewo i prawo powinni wiedzieć, że opozycja robiła wszystko aby przy tej okazji wymienić nieudolną kandydatkę na prezydenta.
Z drugiej strony tylko dwie sprawy z długiej listy dają ponad 400 MILIARDÓW złotych na które została oszwabiona Polska przez rządy totalnej opozycji.
Te dwie sprawy to:
- OFE ponad 150 miliardów złotych
- zaniedbania w ściąganiu VAT ponad 250 miliardów złotych.
Pisanie typu JEDNA PANI POWIEDZIAŁA DRUGIEJ PANI jest to pisanie do naiwnych i niezbyt rozumnych ludzi. 22:43, 06.12.2022


WooooWoooo

9 0

Trzeba te kreatury wywlec na ulicę i do rynsztoka ! 17:32, 06.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SUPER POMYSŁ DLA SĄDSUPER POMYSŁ DLA SĄD

4 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA - za 5 tys czeka a wręcz leży jak ty pod...? 18:37, 06.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DO analityk  !!!!DO analityk !!!!

3 0

Wojsko ma niedobory młodych ludzi a ktoś musi w końcu odbyć przeszkolenie i takie PANNY, PANOWIE 20-25 lat niech mają pieniądze i pracę, wysłać ich do wojska, OJCZYZNA WZYWA !

Dokładnie tak i niech sądy w końcu przestaną łupić rodziców tylko niech kierują takich leniów do WOJSKA

Chce pieniądze to nie szarpiesz rodziców tylko PANIENKO, PANIE idziesz do WOJSKA i to z nakazu sądowego. Należało by nawet przejrzeć które to "GIGUSIE" żerują na rodzicach i jak symuluje, albo to nie studia dzienne na poważnych kierunkach to do wojska i bez gadania a po wojsku może zostać!

I sprawie wysoce niesprawiedliwych alimentów zabieranych rodzicom przez 20-25 latków a faktycznie się nie uczących mamy z głowy i taka 25 letnia pani nie powie że z jej kwalifikacjami dla niej pracy nie ma - JAK TO NIE MA ?! 18:40, 06.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZicoZico

7 0

Niech już te japy znikną z glownej bo mi się przypomina artykuł i się gotuję. 19:27, 06.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MIELEC MASAKRAMIELEC MASAKRA

2 0

PREZYDENT WIŚNIEWSKI PROMUJE ZŁYCH LUDZI !!!

MIAŁ TO BYC NOWOCZENY PREZYDENT A teraz Mielec jest kilka lat do tyłu i mimo ogromnej kasy światło się ludziom wyłącza = MIELEC MASAKRA 12:40, 08.12.2022


Samodestrukcja !!!Samodestrukcja !!!

7 0

Zabezpieczają wszystko co jest ludziom nie potrzebne a co jest potrzebne to ludzi sami sobie płacą więc te samorządy są w sumie tylko szkodnikiem na narodzie i w takim wykonaniu lepiej nie będzie!!!! 09:03, 07.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Samodestrukcja ?Samodestrukcja ?

6 0

Zabezpieczają wszystko co jest ludziom nie potrzebne a co jest potrzebne to ludzi sami sobie płacą więc te samorządy są w sumie tylko szkodnikiem na narodzie i w takim wykonaniu lepiej nie będzie? 09:04, 07.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MIELEC MASAKRAMIELEC MASAKRA

6 0

PREZYDENT WIŚNIEWSKI PROMUJE ZŁYCH LUDZI !!!

MIAŁ TO BYC NOWOCZENY PREZYDENT A teraz Mielec jest kilka lat do tyłu i mimo ogromnej kasy światło się ludziom wyłącza = MIELEC MASAKRA!! 12:40, 08.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MIELEC MASAKRAMIELEC MASAKRA

7 0

PREZYDENT WIŚNIEWSKI PROMUJE ZŁYCH LUDZI !!!!!!!!

MIAŁ TO BYC NOWOCZENY PREZYDENT A teraz Mielec jest kilka lat do tyłu i mimo ogromnej kasy światło się ludziom wyłącza = MIELEC MASAKRA 12:41, 08.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

....

7 0

Mam odruch wymiotny, jak widzę te parszywe mordy. 18:46, 08.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TEZA MIELEC !!!!!!TEZA MIELEC !!!!!!

3 0

TEZA = A może ośmiornica w Mielcu wygląda TAK
FEMINISTKI buntują MOPS i mają tam swoje ETATY ten idzie do prezydenta i przekazuje mu wersje MOSc pod naciskiem FEMINISTEk które są podbuntowane przez INTERESANTÓW "PANIE zainteresowane pozbyciem się męża lub małolacie która chce pozbyć się rodziców i dostawać pieniążki na papierosy i alkohol". Dalej Prezydent mając wersję z jednej strony spotyka się z sądem i uwiarygadnia FEMINISTKi i ich punkt widzenia a to wprost przekłada się na brak konsekwencji za pomówienia, szkalowanie, wyłudzanie alimentów, oraz stalking? Wyroki zapadają jednostronnie i pod wpływem MOPsów które sieją zamieszanie i są zainteresowane wsparciem PATOLOGII a szukają pieniędzy u pracujących i tak dochodzi do BEZPRAWIA bo może sąd jest pod naciskiem takich grup i umyślnie lub nie podejmuje złe decyzje i buduje się banda NIEROBÓW w Mieście gdzie bezrobocia nie ma i brakuje pracowników a ludzdzie chcący pracować i żyć uciekają z tego miasta coraz szybciej?

PODSUMOWANIE
Tą ścieżkę nacisków, jednostronnie wspierającą jedną płeć lub walczącą z rodzicami, walczącą z rodzina i wpychanie się z BUTAMI do rodzin trzeba mocno przemyśleć i może kogoś tam zmienić???? 23:38, 08.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EMIGRACJA EMIGRACJA

0 1

szkoda czasu w ty mieście siedzieć 00:16, 09.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mopsiki żądzą miastemopsiki żądzą miaste

2 0

Małolaty w tym mieście robią co chcą a mopsy i feministyczne mieleckie organizacje jeszcze podkładają kłody rodzicom i nie ma jak tych małoletnich ratować a jak rodzice nie uratują to ŻADNA INSTYTUCJA NIE URATUJE 00:52, 09.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wynik ostatnich wyboWynik ostatnich wybo

2 1

Wystarczy popatrzeć na listy wyborcze np. dla Razem dla ziemi mieleckiej i sprawdzić co dzisiaj robią osoby z tych list. Jakie maja stanowisko i czy są w radach nadzorczych. Dobrej zabawy...Odkrycia możemy tu publikować.. 09:06, 09.12.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ci z razem solidarnici z razem solidarni

1 0

publikujcie już skoro macie wiarygodne dane, bo zapewne jest pomost z opolską solidarnością, temat ciekawy i dotyczy afery gruntowej 23:59, 10.12.2022


BananBanan

7 1

Ten Prezydent to stracone kilka lat dla Mielca. 20:37, 09.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DziadziaDziadzia

1 1

I po co tyle skomlenia? Pamiętam czasy wyborów jak to wychwalaliście obecnego jegomościa, a w niecenzuralnych słowach wypowiadaliście się o jego przeciwniku. Macie to co chcieliście i teraz g3by na kłódkę i z pokorą przyjmijcie co uchwalają 15:17, 11.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

kradna na potege!!kradna na potege!!

4 0

gdzie sa instytucje antykorupcyjne abs,cba,prokuratura przeciez to jest przewalka w bialy dzien wisnia stuka mieszkancow az milo.Od poczatku swoje rzady zaczal od podwyzki dla siebie juz wteby bylo widac ze to nie zly gigant 03:22, 12.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%