Zamknij
REKLAMA

Laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego

00:43, 12.12.2018 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Katarzyna Soja, uczennica ZS w Mielcu, została laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Śladami przodków. Ogłoszenie wyników odbyło się 7 grudnia br. w siedzibie organizatora, tj. w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy było upamiętnienie 250. rocznicy zawiązania konfederacji barskiej. Mimo wymagającego tematu i trudności z dotarciem do skąpych tekstów źródłowych, opowiadanie reprezentantki elektryka zdobyło drugą nagrodę w kategorii osób dorosłych.

Wśród wyróżnionych znaleźli się twórcy z całego kraju, m. in. z Sieradza i Chełma. Opiekunem uczennicy był Dariusz Dudek.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA