Zamknij
REKLAMA

W styczniu i lutym wystawa Gwoździowskiej

16:54, 21.01.2020 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Wernisaż wystawy  rysunków i fotografii  Małgorzaty Gwoździowskiej „Niezwykłe oblicza codzienności”  zgromadził  licznie przybyłych gości w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.

„Niezwykłe oblicza codzienności” to cykl fotografii, w których autorka, Małgorzata Gwoździowska prezentuje swoje spojrzenie na życie codzienne przedmiotów, zwierząt i miejsc, które nas otaczają. Stara się pokazać je w niezwykłym świetle - dosłownie i w przenośni.  Zaprezentowane w Galerii ponad 80 fotografii  dzieli się na 5 cykli: „Martwa natura”, „Sceny z życia codziennego”, „Światło”, „Wzory”, „Żywa natura”.

Małgorzata Gwoździowska rysuje i  fotografuje od ponad 20 lat. Prezentację swoich prac rozpoczęła w październiku 2019 r., od udziału w 8. Edycji Foto Art Festiwal im. Andrzeja Baturo w Bielsku Białej. W procesie twórczym niezmiennie fascynuje ją to, że jest w nim jedynie środkiem, za pomocą którego świat wyobraźni może być widzialny w świecie ludzi. Zaprezentowane rysunki powstały w wyniku procesu twórczego, który jak twierdzi autorka prac – nie podlega w najmniejszym stopniu jej decyzji ani woli. Za każdym razem, gdy ktoś lub coś ma ochotę pojawienia się w naszym wymiarze, po prostu umożliwia mu przedostanie się do świata realnego.

Wystawa prezentowana jest w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 w miesiącu styczniu i lutym 2020 r. w godzinach otwarcia Biblioteki. Jest to już druga wystawa w Galerii zmodernizowanego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAPłyty muzyczne - wybierz na Ceneo.pl
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone