Zamknij
REKLAMA

Klasowe piosenki Młynarskiego i Osieckiej na jednej scenie! [FOTO]

20:13, 13.05.2022 | ks
REKLAMA

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu przygotowało koncert „Młynarski vs. Osiecka”. Wystąpili: Beata Marczewska - wokalistka i aktorka, pracująca przez ponad 10 lat w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu oraz Tomasz Muszyński - absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni.

[FOTORELACJA]9278[/FOTORELACJA]

Wojciech Młynarski i Agnieszka Osiecka… Któż nie słyszał tych nazwisk? Stworzyli ponadczasowe teksty, aktualne, mądre, kompletne! Nie ma Polaka, który nie potrafiłby zanucić piosenki „Jesteśmy na wczasach” czy „Niech żyje bal”.

Beata Marczewska i Tomasz Muszyński z akompaniamentem fortepianu śpiewali piosenki, które powstawały na przestrzeni kilkudziesięciu lat. 

Beata Marczewska – wokalistka i aktorka, pracująca przez ponad 10 lat w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej oraz jazzie. Od 8 lat prowadzi własną Agencję Artystyczną theART – produkuje koncerty, przedstawienia teatralne i programy kabaretowe, które prezentuje widowni w Europie.

Tomasz Muszyński – absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przez wiele lat związany był ze scenami w Trójmieście i Elblągu. Od 2011 r. pracuje w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Ma na swoim koncie wiele znaczących ról. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej oraz musicalu.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%