Zamknij
REKLAMA

Kasia z Tuszymy zaśpiewa w niedzielnej "Szansie na sukces"

11:38, 10.04.2021 | P.C
Fot za FB
REKLAMA

Zespół Trubadurzy będzie gościł w niedzielnym odcinku muzycznego teleturnieju „Szansa na sukces”. W programie zaśpiewa pochodząca z Tuszymy Katarzyna Walas.

„Szansa na sukces” to polski program telewizyjny typu talent show prowadzony pierwotnie przez Wojciecha Manna, emitowany na antenie TVP2 od 14 listopada 1993 do 29 kwietnia 2012 oraz ponownie od 7 kwietnia 2019. 

Uczestnicy programu, w formie karaoke, śpiewają piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Uczestnik musi wybrać podkład muzyczny do swojego wykonania – z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą, a do 2011 coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Zwycięzcy dorocznego finału otrzymują prawo do występu na Koncercie Debiutów Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

- Już w najbliższą niedzielę 11 kwietnia, o godzinie 15:15 zapraszam Was na emisję odcinka z moim udziałem. Gościem programu będzie legendarny polski boysband Trubadurzy - informuje tuszymianka Kasia Walas. "Szansę na sukces" emituje TVP2.

- Było naprawdę super. Poznałam świetnych ludzi, zobaczyłam cały program od środka, szykujcie się na bardzo ciekawy odcinek - dodaje Kasia Walas.

Kasia Walas - fot. za FB
 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%