Zamknij
REKLAMA

Finał konkursu #urodzinoweonelove. Przyszłe panny młode nagrodzone [FOTO]

21:04, 26.09.2020 | M.B
REKLAMA

Dziś odbyły się pierwsze urodziny salonu sukien ślubnych One Love Atelier Bridal. O godzinie 13:00 nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu #URODZINOWEONELOVE, w którym do wygrania był bon o wartości 2 000 złotych na suknię ślubną wybraną w salonie organizatora.

Podczas dzisiejszego spotkania wyróżnieniom nie było końca. Właścicielka salonu Ilona Jankowska-Mokrzycka postanowiła ostatecznie przekazać dwie nagrody główne o wartości 2 000 złotych każda na ślubne suknie. Nagrody powędrowały do Sylwii Wojtaszek i Natalii Barańskiej, które wykazały się niezwykłą kreatywnością w wykonaniu zadania konkursowego.

Ku ogromnemu zdziwieniu wszystkich zgromadzonych osób na tym nagrody się nie skończyły. Bonem o wartości 1 000 złotych nagrodzono uczestniczkę z Krosna, której na wcześniejszych przymiarkach spodobała się suknia idealnie wpasowująca się w styl wesela, ale ze względu na budżet nie mogła zostać zakupiona.

[FOTORELACJA]8290[/FOTORELACJA]

Przyznano także bony o wartości 500 złotych na suknie ślubne dla czterech uczestniczek konkursu. Dwie panie otrzymały też bon o wartości 450 złotych na ślubne obuwie, a jedna z nich dodatkowo będzie mogła wybrać swoją ślubną biżuterię o wartości 500 złotych. Takie wyróżnienie zostało przyznane uczestniczce, która swoją historią bardzo wzruszyła komisję konkursową.

Biżuterię o wartości 500 złotych otrzymała przyszła Panna Młoda, która w ankiecie konkursowej napisała, że ze względu na sytuację finansową nie może pozwolić sobie na wybór ślubnych dodatków.

Pozostałe uczestniczki otrzymały upominki w postacie plannerów, podwiązek i ślubnych akcesoriów.

Nie spodziewaliśmy się początkowo, że przekażemy tak wiele nagród, ale konkurencja była bardzo duża i  nie wyobrażaliśmy sobie, by kogoś można było nie nagrodzić. Mamy nadzieję, że ta rocznica zostanie zapamiętana na długo - mówi Ilona Jankowska- Mokrzycka, właścicielka salonu One Love Atelier Bridal.

Więcej informacji znajdziesz na Instagramie @oneloveatelierbridal

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMAKurtki i płaszcze damskie - porównaj ceny
REKLAMA
REKLAMA