Zamknij
REKLAMA

Zaskakujący projekt mielczanina: bohaterzy Gwiezdnych Wojen w realiach polskiej muzyki [FOTO]

18:38, 19.09.2019 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Mielczanin Krystian Mieszkowski postanowił graficznie połączyć świat Gwiezdnych Wojen z klimatem polskiej branży muzycznej. Efekt pozytywnie zaskakuje.

- Pochodzę z Mielca, na co dzień żyję i pracuję w Warszawie. Moje prace graficzne wykorzystywane były u takich osób jak MATEUSZ ZIÓŁKO (Wielki Rock dla Małych Serc), ABRADAB, TEDE, SOKÓŁ, O.S.T.R. , W.E.N.A - krótko prezentuje siebie Krystian Mieszkowski.

Teraz wziął na warsztat bohaterów Gwiezdnych Wojen.  - Stworzyłem okładki osadzone świecie Gwiezdnych Wojen na podstawie okładek naszych muzycznych artystów takich jak: ABRADAB, OSTR, PEZET, SOKÓŁ, TACO HEMINGWAY, KULT, KALIBER 44, L.U.C , TACONAFIDE, GRUBSON, KĘKĘ czy FRANEK KIMONO - wskazuje.

Jego prace już zostały zauważone w kraju. - Naszą uwagę zwrócił Krystian Mieszkowski, który w temacie nie jest świeżakiem, bo polskim raperom zdążył już chociażby robić zdjęcia. Jednak tym razem to odlot zupełnie innego kalibru. Krystian wziął na warsztat rozpoznawalne polskie okładki i zamienił ich bohaterów na postaci znane z Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło nawet uwagi przy detalach, bo taki Chewbacca zamiast Taco na okładce “Cafe Belga” stoi przed lokalem o nazwie “Cafe Rebels”. Wszystko gra - czytamy w branżowym portalu skrr.pl.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AnkaAnka

3 0

Brawo Kyry!!!! Tak trzymać!! 09:56, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%