Mielczanka znów Mistrzynią Polski!

09:51, 08.06.2021 P.C Aktualizacja: 16:25, 09.06.2021
Skomentuj

Katarzyna Zdziebło z LKS Stal Mielec została w Siedlcach mistrzynią Polski w chodzie sportowym na 20km.

Podopieczna Marzeny Kulig obroniła wywalczony przed rokiem w Warszawie tytuł mistrzowski. Cały dystans przeszła w równym tempie, prowadząc od startu do mety, uzyskując czas 1:33:43.

Druga linię mety przekroczyła Olga Niedziałek z WLKS Nowe Iganie - 1:38:08, trzecia Agnieszka Ellward (Flota Gdynia) - 1:45:01, czwarta natomiast Anna Zdziebło (LKS Stal Mielec) - 1:45:11.

W rywalizacji mężczyzn złoty medal wywalczył Łukasz Niedziałek z WLKS Nowe Iganie z wynikiem 1:22:56, wicemistrzostwo zdobył Dawid Tomala (AZS KU Politechnika Opolska) - 1:23:29, a trzecie miejsce Artur Brzozowski (MKL Sparta Stalowa Wola) - 1:27:27.

Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec) z czasem 1:27:58 wywalczył pozycję czwartą.