Niemal 150 zawodników na biegu "Mielecka dycha z Joy Fitness Club" [FOTO]

17:44, 30.03.2019 M.B Aktualizacja: 20:35, 31.03.2019

Po raz trzeci odbył się bieg "Mielecka dycha z Joy Fitness Club". Na starcie pojawiło się dokładnie 144 zawodników z całej Polski.

„Mielecka dycha z Joy Fitness” organizowana była po raz trzeci. Od początku bieg cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski. Oprócz zawodników z Mielca i okolic, na starcie pojawiły się osoby m.in. z Krakowa, Krosna, Nowego Sącza a nawet ze Szczecina.

Zawodnicy pokonali 10-kilometrową trasę uliczną oraz odcinek z podbiegami zlokalizowany na Górce Cyranowskiej.

Najszybciej na mecie zameldował się Damian Noga, który trasę pokonał w dokładnie 33 minuty. Niemal pół minuty później metę pokonał Szymon Zięba. Trzecie miejsce zajął Kamil Kawalerski z czasem 33:44,9.

Wśród kobiet najszybsza była Kasia Golba z czasem 39:15. Druga na mecie zameldowała się Magdalena Łączak (40:34,6), trzecia była Patrycja Świerczek (41:16,8).

WYNIKI OPEN

WYNIKI KATEGORII WIEKOWYCH

Organizatorem biegu był Joy Fitness Club. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Tomasz Poręba – poseł do Parlamentu Europejskiego. Bieg wsparło też Starostwo Powiatowe w Mielcu.