Młodzi zawodnicy zdobyli sześć medali. Kolejny świetny występ zanotowały siostry Olga i Martyna Wal, które zdecydowanie wygrały swoje biegi na 1000 m i 600 m. Złote medale zdobyli również Daniel Kamiński w skoku w dal, oraz Karol Franczyk w rzucie młotem. Dwa brązowe medale przypadły w udziale Wiktorii Piechocie w bigach płotkarskich na 80 m i 200 m.
Wśród starszych zawodników należy wyróżnić Dawida Piłata w rzucie młotem 6 kg, Marię Duszkiewicz w młocie 5 kg, sprinterki Alicję Struzik (100 m) i Martynę Gaweł (200 m), oraz trójskoczkinię Julię Stobierską.
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U16
Złoty medal:
Martyna WAL 2006 LKS Stal Mielec 600 m 1:36.39
Olga WAL 2006 LKS Stal Mielec 1000 m 2:57.59 PB
Daniel KAMIŃSKI 2005 LKS Stal Mielec w dal 6.29
Karol FRANCZYK 2007 LKS Stal Mielec młot 5 kg 45.04
Brązowy medal:
Wiktoria PIECHOTA 2006 LKS Stal Mielec 80 m pł 13.36
Wiktoria PIECHOTA 2006 LKS Stal Mielec 200m pł 33.15
Pozostałe wyniki:
Emilia CISŁO 2006 LKS Stal Mielec 100 m 13.79 PB
Martyna RYŚ 2006 LKS Stal Mielec 100 m 15.92 PB
Emilia CISŁO 2006 LKS Stal Mielec 300 m 47.16 PB
Daniel KAMIŃSKI 2005 LKS Stal Mielec 100 m 11.92
Michał AUGUSTYN 2006 LKS Stal Mielec 100 m 12.00
Bartosz KAPINOS 2006 LKS Stal Mielec 100 m 12.97
Adrian WRZEŚNIAK 2006 LKS Stal Mielec 100 m 15.00
Michał AUGUSTYN 2006 LKS Stal Mielec 300 m 38.75
Adrian WRZEŚNIAK 2006 LKS Stal Mielec 300 m 52.77
Igor SZTUKA 2006 LKS Stal Mielec 200 m pł 31.08
Igor SZTUKA 2006 LKS Stal Mielec w dal 4.95
Bartosz KAPINOS 2006 LKS Stal Mielec w dal 4.85
Miting POZLA:
Alicja STRUZIK 2001 LKS Stal Mielec 100 m 12.09 SB
Aleksandra ŚWIĘTEK 2004 LKS Stal Mielec 100 m 14.08
Martyna GAWEŁ 2004 LKS Stal Mielec 200 m 25.25
Aleksandra ŚWIĘTEK 2004 LKS Stal Mielec 200 m 28.47
Oliwia MOLEK 2004 LKS Stal Mielec wzwyż 1.50
Maria DUSZKIEWICZ 2004 LKS Stal Mielec młot 5 kg 55.31
Julia SZADY 2004 LKS Stal Mielec młot 5 kg 50.02
Oliwia MOSKAL 2004 LKS Stal Mielec młot 5 kg 30.97
Jakub RÓG 2004 LKS Stal Mielec 100 m 11.75 PB
Tymon SZYLER 2004 LKS Stal Mielec 100 m 12.10 PB
Kacper JAWORSKI 2003 LKS Stal Mielec 800 m 1:58.75
Tymon SZYLER 2004 LKS Stal Mielec 110 m pł 15.34
Kamil WĄŻ 2001 LKS Stal Mielec w dal 6.55
Jakub RÓG 2004 LKS Stal Mielec w dal 6.50
Julia STOBIERSKA 2003 LKS Stal Mielec trójskok 11.51 PB
Mateusz WĄŻ 2003 LKS Stal Mielec trójskok 13.10 PB
Dawid PIŁAT 2002 LKS Stal Mielec młot 6 kg 74.26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz