ITA Tools walczy o finał. Mecz w sobotę

14:00, 27.04.2022 mb Aktualizacja: 14:23, 27.04.2022

Już w sobotę drugi mecz półfinału fazy play-off siatkarskiej 1 ligi kobiet. ITA Tools Stal Mielec we własnej hali podejmie LOS Nowy Dwór Mazowiecki.

W tej fazie gra toczy się do dwóch zwycięstw. W Nowym Dworze Mazowieckim górą były mielczanki, które pokonały gospodynie 3:1. Najlepszą zawodniczką tego spotkania była Katarzyna Bryda. - W tym meczu była to brudna siatkówka. Na początku popełniałyśmy bardzo dużo błędów własnych i dlatego przegrałyśmy pierwszego seta - skomentowała. - Drugi set również nie układał się po naszej myśli, goniłyśmy wynik, ale ostatecznie udało się go wygrać, tak jak cały mecz.

Mielczanki w tym tygodniu mocno pracowały nad każdym elementem gry. - Nie chcemy, by dziewczyny z LOS Nowy Dwór Mazowiecki nas czymś zaskoczyły. Drużyna ta charakteryzuje się bowiem bardzo dużym sprytem, czego nie możemy bagatelizować. Musimy się skupić na pokazaniu swojej dobrej gry - podkreśla zawodniczka ITA Tools Stali Mielec

ITA Tool Stal mecz zagra we własnej hali. Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00. - W tym sobotnim meczu na pewno dużym naszym atutem będzie gra we własnej hali, przy dopingu naszych wspaniałych kibiców - dodaje Katarzyna Bryda.

Jeśli mielczanki przegrają sobotnie spotkanie, to kolejny mecz zaplanowano na niedzielę 1 maja na godzinę 17:00.