Siatkarki zwyciężają w Gliwicach! [WIDEO]

19:11, 18.12.2020 K.S Aktualizacja: 08:55, 21.12.2020

Zwycięstwem 3:1 zakończył się mecz siatkarek SPS Stal Mielec z AZS Politechniką Śląską w Gliwicach.

Siatkówka, I Liga Kobiet
AZS Politechnika Śląska Gliwice – SPS Stal Mielec – 1:3
(25:22, 23:25, 17:25, 19:25)

Zespół z Gliwic miał nadzieję na punkty w starciu z faworyzowaną Stalą, a to pragnienie opierał na licznych spotkaniach mielczanek, w których gubiły punkty po tie-breakach. Ślązaczki ambitnie zaczęły, objęły prowadzenie w całym meczu, ale nie obroniły tej przewagi w secie numer dwa.

Stal doprowadziła do remisu 1:1 w setach i przejęła kontrolę nad całym spotkaniem, które szybko zakończyła i z 3 punktami na koncie ruszyła do Mielca.

To cenne, bo jeszcze w niedzielę mielczanki zagrają mecz ligowy - ostatnim w tym roku. Będą to zaległe derby Podkarpacia w Jarosławiu z SAN-Pajdą. Początek tych zawodów w niedzielę o 15:00.