Zamknij
REKLAMA

Kolejne decyzje kadrowe w Szóstce Mielec

13:43, 02.07.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Mielecki klub siatkarek Szóstka informuje o następnych roszadach w pierwszoligowej drużynie seniorek. Są też nowe kontrakty dla trzech obecnych zawodniczek.

Pierwszoligowy zespół wzmocniły jako pierwsze przyjmująca Paulina Głaz (PWSZ Tarnów), rozgrywająca Iwona Zuzel (Energetyk Poznań), przyjmująca Magdalena Woźniczka (Uni Opole) oraz libero Zuzanna Kucińska (KSZO Ostrowiec).

Kolejną nową siatkarką w Mielcu będzie 22-letnia Aleksandra Cygan. Zagra na pozycji środkowej. Przygodę z siatkówką zaczęła w wieku 16. lat w Zawiszy Sulechów. Po roku trenowania jako juniorka trafiła do seniorskiej drużyny pierwszoligowego Zawiszy, z którym zdobyła złoty medal 1 ligi. W sezonie 2016/2017 grała w Opolu, gdzie wywalczyła awans do 1 ligi, tam też spędziła kolejny sezon 2017/2018. Ostatnio reprezentowała barwy ekstraklasowego klubu MKS Kalisz, z którym zdobyła 7. miejsce w LSK.

Mielecki klub UKS Szóstka poinformował również o nowych kontraktach dla trzech obecnych zawodniczek: Edyty Rzenno, Dominiki Mikołajewskiej i Inez Pfeifer-Juchy.

Przypomnijmy, że wcześniej działacze Szóstki zapowiedzieli, że w nowym sezonie 1 ligi zespół z Mielca zagra jako Stal Mielec. Obecnie jeszcze klub komunikuje się z kibicami korzystając z dotychczasowej nazwy Szóstka.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

KibicKibic

0 0

Jeżeli klub zgłosił zespół.do rozgrywek jako Stal Mielec To taka jest oficjalna nazwa zespołu A jak Fks Stal Mielec jest stowarzyszeniem pod tą nazwą A nazwa zespołu jest PGE FKS Stal Mielec To jakiej nazwy używamy 22:01, 03.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone