SPR Stal Mielec przegrała w Głogowie [FOTO, WIDEO]

14:40, 24.04.2021 M.B Aktualizacja: 16:40, 24.04.2021
Skomentuj Foto: Artur Starczewski Foto: Artur Starczewski

Coraz trudniejsza robi się sytuacja SPR Stali. W sobotę mieleccy szczypiorniści przegrali wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów.

Piłka ręczna, PGNiG Superliga
Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 29:27 (13:8)

[FOTORELACJA]8575[/FOTORELACJA]

Chrobry Głogów: Dereviankin, Kapela, Stachera - Jamioł 7, Klinger 7, Babicz 4, Tilte 4, Krzywicki 2, Marszałek 2, Grabowski 1, Zdobylak 1, Bekisz 1, Przysiek

Karne: 2/4

Kary: 6 min - Klinger, Krzywicki, Tylutki

SPR Stal Mielec: Andelić - Ivanović 5, Wilk 5, Valyntsau 4, Krupa 4, Petrovic 3, Oliveira 3, Wojdak 1, Adamczuk 1, Janyst 1, Nowak

Karne: 1/2

Kary: 6 min. - Ivanović (4 min.), Nowak

Mecz rozpoczęła SPR Stal Mielec i to do niej należały pierwsze minuty tego spotkania. Chrobremu brakowało trochę pomysłu na przebicie się przez obronę rywala oraz na zaskoczenie przeciwnika, przez co przegrywał w 6. minucie już 1:3.

Chrobry Głogów nie wykorzystał też dwóch karnych, które świetnie złapał Andelić. Oba zespoły popełniały błędy, ale druga część pierwszej połowy należała już zdecydowanie do gospodarzy, którzy poprawili swoją skuteczność i kończyli swoje akcje celnymi rzutami.

Bardzo dobra postawa Dereviankina również była dużym atutem Chrobrego. Po pięknej kontrze Jamioła w 29. minucie głogowianie prowadzili pięcioma bramkami i z taką przewagą schodzili na przerwę.

Początek drugiej połowy to dużo lepsza gra mielczan, którzy stopniowo odrabiali starty. W 40. minucie przewaga Chrobrego stopniała do jednej bramki. Gospodarzom udawało się utrzymać przewagę, ale kolejne minuty były bardzo nerwowe.

Stal nie odpuszczała, zwłaszcza w końcówce, gdy zdawało się, że jeszcze wszystko może się wydarzyć. W 57. minucie Chrobry prowadził już tylko jedną bramką, jednak celne rzuty Klingera i Jamioła (którzy zresztą zdobyli najwięcej bramek dla Chrobrego w tym meczu – po 7 każdy z nich) oraz piękna interwencja Dereviankina, który złapał karnego, pozwoliły dowieźć głogowianom zwycięstwo do końca.

(M.B)

komentarz(8)

hahahahahaha

3 12

koniec pilki w Mielcu.reczna,nozna spadek,siatka nie awansuje.czy to pech?czy wszedzie tam gdzie rzadzi PO,PSL,SLD wszystko sie sypie 15:14, 24.04.2021

Anna40Anna40

3 3

Szkoda, gra nie wyglądała źle. Bramkarz nieźle, Ivanovic też, Wilk super, Petrovic i Nowak w obronie duet idealny, Oliveira super. Brakuje trochę Monczki. Trzeba się ogarnąć i powalczyć, oczywiście bez trenera, bo wsparcia żadnego..... 15:23, 24.04.2021

KibicKibic

8 2

Jak to jest, że Mielec jest zawsze bezczelnie okradany przez sędziów jak mecz jest na styku? Może w Superlidze zapadła już decyzja kto spada, a gwozdki tylko tego pilnują? Dziś to był od początku do końca majstersztyk przegwizdania meczu. W 3 ostatnich meczach chłopcy walczą, grają nawet nieźle, ale jak przychodzi do ważnych momentów to coś tam się gwizdnie sędziom. Może nie z Piotrkowem, ale z Kaliszem, czy w Głogowie to już jawny przekręt. 20:56, 24.04.2021

oleole

3 6

Niestet y mielec musi spasc za kombinacje i cwaniactwo w minionych sezonach. 12:14, 25.04.2021

AdamAdam

2 3

A prezes K.to robi coś,czy jeszcze nie wyszedł z tej mysiej norki,do której uciekł po ostatnim meczu w Mielcu. 14:51, 25.04.2021

rrrrrr

4 1

Ten mecz przegrał trener, niech mi ktoś powie dlaczego w drugiej połowie nie zmienił bramkarza ? Goran pierwszą połowę miał dobrą to w drugie chyba odbił ze dwie piłki czemu nie wpuścił Witkowskiego lub Wiśni może by coś więcej odbili . A tak mecz ogólnie spoko była walka, chęć , Milan wrócił w ofensywie na właściwe tory ,szkoda że szybko dostał 2 kary i później w obronie musiał bardzo uważać a w obronie gra bardzo dobrze. 10:35, 26.04.2021

ProfesorProfesor

5 5

O grze zawodników nie będę pisał, bo każdy widzi jaka jest, kto za to odpowiedzialny, też pewnie każdy wie, ale skomentuję inną rzecz. Czy ktoś czyta jeszcze te "wypociny" pełne błędów stylistycznych, ortograficznych i dziwnych literówek na stronach Stali? Czy ktoś to kontroluje, sprawdza przed publikacją? W szkole podstawowej dzieci piszą lepsze rozprawki. To, że klub ośmiesza się sportowo to jedno, ale czy medialnie też musi? A i jeszcze Instagram, to dopiero "kwiatki". 11:36, 26.04.2021

Obserwujący Obserwujący

6 0

Trudno się nie zgodzić co do stylistyki zapowiedzi, newsów itp. Dramat!!! Brakuje też teksów bezpośrednio na Facebooku tylko przekierowania do strony... natomiast podobają mi sie relacje z meczów i treningów na Insta. Każdy ma swój gust i może mu się to nie podobać, ale przynajmniej można zobaczyć, co dzieje się w zespole jak nie można być na meczach (choć czytając wcześniejsze komentarze jednak można być na meczach tylko trzeba być wybrankiem lub poważnym sponsorem...) 19:48, 26.04.2021