Atak na sędziego, mecz przerwany po 7 minutach!

14:14, 23.10.2019 P.C Aktualizacja: 23:18, 23.10.2019

Absurdalny przebieg miał weekendowy mecz piłkarskiej Klasy B w Dąbrówce Wisłockiej. Zawodnik z Dulczy zaatakował sędziego już w pierwszych minutach spotkania.

W niedzielę, w rozgrywkach piłkarskiej Klasy B Dębica II, zaplanowany został mecz dwóch zespołów z gminy Radomyśl Wielki. Hetman Dąbrówka Wisłocka podejmował Apollo Dulcza Mała. Sędzia zdecydował się przerwać zawody już po siedmiu minutach gry!

Jak relacjonuje na swojej stronie internetowej klub z Dąbrówki, jeden z zawodników gości nie zgodził się z decyzją arbitra. Uważał, że był faulowany a gwizdek sędziego milczał. Agresywny piłkarz zaczął obrażać sędziego i zobaczył żółtą kartkę. Nie uspokoiło to agresora i po chwili zobaczył czerwony kartonik.

Wydawało się, że mecz będzie kontynuowany  bo agresor zaczął schodzić z boiska, nagle zawrócił, doszedł znów do arbitra, wówczas miał doprowadzić do zderzenia się głowami z rozjemcą meczu, sędziemu wyrwał także kartki i rozrzucił na boisku. Wówczas arbiter uznał, że czuje się zagrożony i przerwał mecz.

Związek Piłki Nożnej przyznał zwycięstwo walkowerem 3:0 drużynie z Dąbrówki. Krewkiego piłkarza czeka dyskwalifikacja.