Zamknij
REKLAMA

Wisła Kraków odwołała sparing z PGE FKS Stalą Mielec

02:07, 21.01.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Nie dojdzie do skutku planowany na 26 stycznia mecz kontrolny Wisła Kraków - PGE FKS Stal Mielec. Piłkarze z Krakowa w tym czasie będą przebywać na nieplanowanym wcześniej obozie w Turcji.

Mecz kontrolny Wisła - Stal domówiony został kilka tygodni temu, jeszcze przed wielkim zamieszkaniem związanym z kłopotami finansowymi krakowskiego klubu. Spotkanie miało odbyć się w ośrodku treningowym Wisły w podkrakowskich Myślenicach.

W sobotę okazało się, że Wisła nagle zmienia swój plan przygotowań do rundy wiosennej. Znalazł się sponsor, który opłaci Wiślakom wyjazd na obóz do Turcji. Biała Gwiazda wylatuje w środę 23 stycznia. W efekcie mecz ze Stalą Mielec nie dojdzie do skutku. Biało-Niebiescy zmuszeni są znaleźć sobie zastępczego rywala sparingowego na 26 stycznia.

Turcja jest w tym roku bardzo popularnym miejscem zimowych obozów polskich zespołów piłkarskich. Tam także udała się Cracovia, która wyleciała w sobotę. Z tego powodu sparing PGE FKS Stal - Cracovia odbył się w piątkowe południe, tak by krakowscy piłkarze zdążyli przygotować się do podróży.

W Turcji przebywa też między innymi Arka Gdynia, którą prowadzi były trener Stali Zbigniew Smółka. Ta ekipa korzysta z gościny tego samego hotelu, w którym już dwukrotnie byli Stalowcy, do którego też wylecą w lutym.

W minioną sobotę PGE FKS Stal zremisowała 1:1 w meczu kontrolnym, w którym przeciwnikiem Stali była ekstraklasowa Cracovia.

[ZT]50178[/ZT]

 

(P.C)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone