Zamknij
REKLAMA

Pięć mieleckich zespołów w 5 lidze

11:52, 04.08.2022 | PC
Skomentuj
REKLAMA

Zbliża się początek nowego sezonu piłkarskiego w 5 lidze dębickiej, popularnie nazywanej klasą okręgową. Zagra w niej pięć ekip z powiatu mieleckiego. 

W sezonie 2022/2023 w dębickiej 5 lidze wystąpi 16 zespołów. Powiat mielecki reprezentować będą: Czarni Trześń, Radomyślanka Radomyśl Wielki, Smoczanka Mielec, Sparta Chorzelów i Victoria Czermin. 

Zapewne Radomyślanka i Victoria znów będą wskazywane jako faworyci do awansu do 4 ligi. Mieleckie kluby jednak uważnie przyglądały się zeszłorocznej przygodzie Czarnych Trześń na poziomie wojewódzkim. Ta ekipa bardzo boleśnie odbiła się od 4 ligi i szybko wróciła do okręgówki. Nie brakuje opinii, że historia Czarnych skutecznie „wyleczyła” okoliczne drużyny z pomysłu realnej walki o awans. 

Tradycyjnie do 4 ligi awansuje mistrz klasy okręgowej, spadną zapewne trzy ostatnie drużyny.

Skład 5 ligi dębickiej na sezon 2022/2023: Błękitni Siedlanka, Błękitni Ropczyce, Chemik Pustków,  Czarnovia Czarna, Czarni Trześń, Kamieniarz Golemki, LKS Pustków, Ostrovia Ostrowy Baranowskie,  Piast Wolica Piaskowa, Radomyślanka Radomyśl Wielki, Smoczanka Mielec,  Sokół II Kolbuszowa Dolna,  Sparta Chorzelów,  LKS Żyraków,  Wisłoka II Dębica,  Victoria Czermin.

Terminarz:

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Błękitni Ropczyce    
LKS Pustków    -    Chemik Pustków    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Kamieniarz Golemki    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Czarni Trześń    
Sparta Chorzelów    -    Błękitni Siedlanka    
LKS Żyraków    -    Smoczanka Mielec    
Wisłoka II Dębica    -    Czarnovia Czarna    
Piast Wolica Piaskowa    -    Victoria Czermin    

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Błękitni Ropczyce    -    Victoria Czermin    
Czarnovia Czarna    -    Piast Wolica Piaskowa    
Smoczanka Mielec    -    Wisłoka II Dębica    
Błękitni Siedlanka    -    LKS Żyraków    
Czarni Trześń    -    Sparta Chorzelów    
Kamieniarz Golemki    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    
Chemik Pustków    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    LKS Pustków    

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
LKS Pustków    -    Błękitni Ropczyce    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Chemik Pustków    
Sparta Chorzelów    -    Kamieniarz Golemki    
LKS Żyraków    -    Czarni Trześń    
Wisłoka II Dębica    -    Błękitni Siedlanka    
Piast Wolica Piaskowa    -    Smoczanka Mielec    
Victoria Czermin    -    Czarnovia Czarna    

Kolejka 4 - 3-4 września
Błękitni Ropczyce    -    Czarnovia Czarna    
Smoczanka Mielec    -    Victoria Czermin    
Błękitni Siedlanka    -    Piast Wolica Piaskowa    
Czarni Trześń    -    Wisłoka II Dębica    
Kamieniarz Golemki    -    LKS Żyraków    
Chemik Pustków    -    Sparta Chorzelów    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    
LKS Pustków    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    

Kolejka 5 - 7 września
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Błękitni Ropczyce    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    LKS Pustków    
Sparta Chorzelów    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
LKS Żyraków    -    Chemik Pustków    
Wisłoka II Dębica    -    Kamieniarz Golemki    
Piast Wolica Piaskowa    -    Czarni Trześń    
Victoria Czermin    -    Błękitni Siedlanka    
Czarnovia Czarna    -    Smoczanka Mielec    

Kolejka 6 - 10-11 września
Błękitni Ropczyce    -    Smoczanka Mielec    
Błękitni Siedlanka    -    Czarnovia Czarna    
Czarni Trześń    -    Victoria Czermin    
Kamieniarz Golemki    -    Piast Wolica Piaskowa    
Chemik Pustków    -    Wisłoka II Dębica    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    LKS Żyraków    
LKS Pustków    -    Sparta Chorzelów    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    

Kolejka 7 - 17-18 września
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Błękitni Ropczyce    
Sparta Chorzelów    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    
LKS Żyraków    -    LKS Pustków    
Wisłoka II Dębica    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
Piast Wolica Piaskowa    -    Chemik Pustków    
Victoria Czermin    -    Kamieniarz Golemki    
Czarnovia Czarna    -    Czarni Trześń    
Smoczanka Mielec    -    Błękitni Siedlanka    

Kolejka 8 - 24-25 września
Błękitni Ropczyce    -    Błękitni Siedlanka    
Czarni Trześń    -    Smoczanka Mielec    
Kamieniarz Golemki    -    Czarnovia Czarna    
Chemik Pustków    -    Victoria Czermin    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Piast Wolica Piaskowa    
LKS Pustków    -    Wisłoka II Dębica    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    LKS Żyraków    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Sparta Chorzelów    

Kolejka 9 - 1-2 października
Sparta Chorzelów    -    Błękitni Ropczyce    
LKS Żyraków    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    
Wisłoka II Dębica    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    
Piast Wolica Piaskowa    -    LKS Pustków    
Victoria Czermin    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
Czarnovia Czarna    -    Chemik Pustków    
Smoczanka Mielec    -    Kamieniarz Golemki    
Błękitni Siedlanka    -    Czarni Trześń    

Kolejka 10 - 8-9 października
Błękitni Ropczyce    -    Czarni Trześń    
Kamieniarz Golemki    -    Błękitni Siedlanka    
Chemik Pustków    -    Smoczanka Mielec    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Czarnovia Czarna    
LKS Pustków    -    Victoria Czermin    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Piast Wolica Piaskowa    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Wisłoka II Dębica    
Sparta Chorzelów    -    LKS Żyraków    

Kolejka 11 - 15-16 października
LKS Żyraków    -    Błękitni Ropczyce    
Wisłoka II Dębica    -    Sparta Chorzelów    
Piast Wolica Piaskowa    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    
Victoria Czermin    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    
Czarnovia Czarna    -    LKS Pustków    
Smoczanka Mielec    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
Błękitni Siedlanka    -    Chemik Pustków    
Czarni Trześń    -    Kamieniarz Golemki    

Kolejka 12 - 22-23 października
Błękitni Ropczyce    -    Kamieniarz Golemki    
Chemik Pustków    -    Czarni Trześń    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Błękitni Siedlanka    
LKS Pustków    -    Smoczanka Mielec    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Czarnovia Czarna    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Victoria Czermin    
Sparta Chorzelów    -    Piast Wolica Piaskowa    
LKS Żyraków    -    Wisłoka II Dębica    

Kolejka 13 - 29-30 października
Wisłoka II Dębica    -    Błękitni Ropczyce    
Piast Wolica Piaskowa    -    LKS Żyraków    
Victoria Czermin    -    Sparta Chorzelów    
Czarnovia Czarna    -    Ostrovia Ostrowy Baranowskie    
Smoczanka Mielec    -    Sokół II Kolbuszowa Dolna    
Błękitni Siedlanka    -    LKS Pustków    
Czarni Trześń    -    Radomyślanka Radomyśl Wielki    
Kamieniarz Golemki    -    Chemik Pustków    

Kolejka 14 - 5-6 listopada
Błękitni Ropczyce    -    Chemik Pustków    
Radomyślanka Radomyśl Wielki    -    Kamieniarz Golemki    
LKS Pustków    -    Czarni Trześń    
Sokół II Kolbuszowa Dolna    -    Błękitni Siedlanka    
Ostrovia Ostrowy Baranowskie    -    Smoczanka Mielec    
Sparta Chorzelów    -    Czarnovia Czarna    
LKS Żyraków    -    Victoria Czermin    
Wisłoka II Dębica    -    Piast Wolica Piaskowa
 

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

..........

1 1

z powiatu to wcale nie muszą być mieleckie.tylko 14 kolejek,czyżby niektórzy piłkarze jadą na mundial? 18:44, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomentatorKomentator

1 0

"Czarno" to widzę 10:01, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%