Pech zawodnika Stali. Z urazem opuścił boisko w meczu Ukraina - Finlandia

15:37, 29.03.2021 P.C Aktualizacja: 14:02, 03.04.2021

Obrońca PGE FKS Stal Mielec Albin Granlund znalazł się w podstawowym składzie reprezentacji Finlandii na mecz z Ukrainą w eliminacjach Mistrzostw Świata. Niestety musiał zejść z murawy po kilkunastu minutach.

Granlund, który wzmocnił mielecką Stal zimą tego roku, regularnie występuje w fińskiej kadrze. Niedzielny mecz Ukraina - Finlandia rozpoczął od pierwszego gwizdka. W 17 minucie został zmieniony, uskarżał się wówczas na objawy wskazujące na wstrząśnienie mózgu. Przepychając się z ukraińskimi ofensorami został uderzony piłką mocno w twarz.

Fiński piłkarz mieleckiej Stali jest w dobrym stanie, opuścił jednak zgrupowanie swojej reprezentacji i wraca do Mielca.

Spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata Ukraina - Finlandia zakończyło się remisem 1:1.