Zamknij
REKLAMA

Zainwestuj BEZPIECZNIE PIENIĄDZE w mieszkanie na osiedlu Stara Cegielnia w Mielcu! Dlaczego?

17:11, 15.06.2022 | Ogłoszenie
Skomentuj

CHCESZ OCHRONIC SWOJ KAPITAŁ PRZED INFLACJĄ?

Zakup nieruchomości jest najlepszym sposobem na ochronę własnego kapitału w czasach wysokiej inflacji.

Dlaczego warto właśnie teraz kupić mieszkanie?

Ceny mieszkań będą nadal rosły ze względu na coraz wyższe koszty materiałów budowlanych i robocizny oraz ograniczenia w podaży gruntów.

Wartość mieszkań rośnie szybciej niż stopa inflacji. Według ostatnich danych NBP jest to wzrost aż o 19% w ciągu ostatniego roku. Kupując mieszkanie na wczesnym etapie realizacji inwestycji masz zagwarantowaną cenę, która już nie wzrośnie. Wartość mieszkania będzie zdecydowanie wyższa w momencie odbioru kluczy.

Zakup mieszkania jest atrakcyjniejszą alternatywą od wynajmu. Koszty najmu rosną i są wyższe od rat kredytów hipotecznych. Ponadto, po spłaceniu kredytu w naszym posiadaniu zostaje mieszkanie bez obciążeń, podczas gdy po wielu latach wynajmu lokal nadal nie należy do nas.

Wzrost cen mieszkań postępuje szybciej niż wzrost wynagrodzeń, więc zwlekanie z zakupem będzie skutkować gorszymi parametrami lokalu (mniejszy metraż, w gorszej lokalizacji). Na zakup nieruchomości w tej chwili będziemy musieli przeznaczyć znacznie mniej środków niż w przyszłości. Warto także zauważyć, że nowe mieszkania ciągle zyskują na wartości, a wartość ta będzie zawsze wyższa niż mieszkania z rynku wtórnego.

• Inwestowanie na rynku nieruchomości jest znakomitym sposobem na ochronę kapitału przed spadkiem wartości związanym z postępującą inflacją. Wartość mieszkania rośnie, w przeciwieństwie do realnego oprocentowania lokat bankowych. Kupujący mieszkanie liczą oczywiście nie tylko na wzrost jego wartości, ale również na przychody z najmu.

Notarialna gwarancja stałej ceny - dzięki zapisom w umowie deweloperskiej gwarantujemy niezmienność ceny mieszkania od momentu zakupu lokalu aż do jego odbioru, a rosnące koszty budowy bierzemy na siebie.

Płatność w ratach - płatność za zakupiony lokal następuje w korzystnie rozłożonych ratach.

Kompleksowość obsługi - oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu, począwszy od znalezienia mieszkania dopasowanego do potrzeb klienta, poprzez dokonywanie zmian lokatorskich i aranżację wnętrz, a na realizacji rękojmi skończywszy. 

Lokalny inwestor z silną pozycją finansową - stan środków własnych, doświadczenie biznesowe i znajomość rodzimego rynku nieruchomości wspierają nasz rozwój i wzrost.

Wieloletnie doświadczenie - w ciągu ostatnich dziesięciu lat działalności uczestniczyliśmy w oddaniu do użytku około 500 lokali.

Doświadczony generalny wykonawca - realizacja inwestycji przez Agrobaza gwarantuje terminowość i wysoką jakość wykonania prac budowlanych.

5-letnia rękojmia - od momentu odbioru lokalu przez okres 5 lat zapewniamy sprawną i skuteczną obsługę zgłoszeń gwarancyjnych.

Projekt wieloetapowy, kompleksowy - tworzymy w pełni funkcjonalne i samowystarczalne osiedle mieszkaniowe z częścią usługową, dysponujące dużym terenem zielony do rekreacji oraz placem zabaw, doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Ekologia - inwestycja wyposażona jest w ekologiczne rozwiązania, np. panele fotowoltaiczne, windy z odzyskiem energii, lampy ledowe, które pozwalają na obniżenie rachunków za energię elektryczną w częściach wspólnych. 

Nowoczesna architektura, ponadczasowa estetyka - elegancka, niebanalna architektura, łączy nowoczesne rozwiązania i ponadczasowy design jednocześnie spełniając najnowsze normy w zakresie izolacyjności budynków. 

Pośrednictwo kredytowe - służymy pomocą w uzyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach i załatwieniu niezbędnych formalności, ułatwiając przejście przez bankowe procedury.

Wykończenie mieszkań pod klucz - we współpracy z doświadczonymi architektami i sprawdzonymi wykonawcami pomagamy zrealizować funkcjonalne i komfortowe mieszkania, oszczędzając czas i nerwy Klienta.

Ofertę lokali można poznać na stronie internetowej www.staracegielnia.com.pl,
pod numerem tel. 608 549 162
oraz w Biurze Sprzedaży przy ul. Wojsławska 1 (teren inwestycji).

ZOBACZ WIZUALIZACJE [FOTORELACJA]9032[/FOTORELACJA]

ZOBACZ WIDEO 


 

(Ogłoszenie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

jasnejasne

5 0

Lepiej kupić w Rzeszowie lub w Trójmieście. tam jest przyszłość a tu tyra się tylko na instytucje płacąc tyle co w miastach 200-300 000 bo macie strefę ? 14:43, 17.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tu też tak będzietu też tak będzie

3 1

Pytanie jedno .Jak radny taki mądry to moze zajmie się kontrolą w MSM ?!
Przecież najwyższy czas żeby ktoś to zrobił ? Walne zgromadzenie to farsa . Pracownicy w godzinach pracy jadą w ustronne miejsce i podpisuja i głosuja na obecny zarząd ? A to mająbyć spółdzielcy a nie ludzie zatrudniani przez spółdzielców ! Co najmniej połowa ludzi we wszystkich administracjach to ludzie zbędni nie wykonujący żadnej pracy !!
Spółka rodzinna choć by na podstawie administracji osiedla Kopernika !
choć by kulpa cała rodzina zatrudniona jako hydraulicy ? Hydraulicy , elektrycy , gazownicy pobierają oieniądze za konserwację zasobów , kupują potrzebne akcesorja za pieniądze spółdzielców ? Następnie wykonują orywatnie usługi w mieszkaniach spółdzielców pobierając kosmiczne pieniądze ! Zwolnić przestać pobierać pieniądze za konserwację i odpisy remontowe a każdy sam zapłaci za usługi ale nie swoim pracownikom którym płaci !? Zwolnic wszelkie osoby które odeszły na emerytury i nadal są zatrudniane ? po co ?
Dokad będziemy utrzymywać bandę nierobów za nasze pieniądze ? Zatrudniono nawet jakieś ekipy łażące po mieszkanich i sprawdzające szczelność gazu czy wentylacje ? Nikomu oni nie ootrzebni ani nie wykonują żadnej pożytecznej pracy .Ponieważ nic nie naprawiają ? Dziś są czujniki które przez lata pełnią rolę zabezpieczeń ! Ale po co lepiej zatrudnić ekipę domokrążców za Nasze pieniądze .To niech Pan radny ruszy bo jest kontrola !!! 06:23, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DziubekDziubek

1 0

Tak reklamują bo nie ma chętnych , wkopali się w inwestycje bo budują na górce , ceny jak w Krakowie. Napisali że 1/3 mieszkań jest w rezerwacji a jak zadzwonisz to można kupić nawet te zarezerwowane . 16:29, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%