Zamknij
REKLAMA

Firma Magellan Aerospace poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny

12:54, 06.09.2018 | Ogłoszenie płatne

Firma Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. działająca w branży lotniczej poszukuje pracownika na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Mielec

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie,

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- Dyspozycyjność,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy,

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: [email protected] w tytule proszę podać nazwę stanowiska.

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji prowadzonej przez Firmę Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o.  na okres nie dłuższy niż 5 lat zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Administratorem danych jest Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w  Mielcu 39-300, ul. Wojska Polskiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA