Zamknij
REKLAMA

Wzrost statystyk czytelników hej.mielec.pl!

16:50, 08.05.2019 | P.C

System statystyk Google Analytics wskazał wzrost liczby unikalnych użytkowników odwiedzających portal hej.mielec.pl.

Zapisy statystyczne za miesiąc kwiecień 2019 roku wskazują, że średnio hej.mielec.pl odwiedzało 19 tysięcy czytelników na dobę, to wzrost o 3 tysiące w porównaniu z poprzednimi miesiącami. Regularnie powtarzały się wyniki ponad 20 tysięcy unikalnych użytkowników na dobę, a kwietniowy rekord to 29 tysięcy Internautów w ciągu 24 godzin!

Zauważalnie wzrosła także tygodniowa liczba internautów czytających portal hej.mielec.pl. W kwietniu to ponad 66 tysięcy unikalnych użytkowników, w marcu średnia tygodniowa nie przekroczyła poziomu 58 tysięcy czytelników.

Kwiecień jest także kolejnym miesiącem, w którym łączna liczba odsłon wszystkich stron portalu wyniosła 8 milionów.

Portal hej.mielec.pl jest także zdecydowanym liderem wśród mediów internetowych przekazujących lokalne informacje z regionu mieleckiego - tak wynika z analiz serwisu Similar Web.

(P.C)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone