Zamknij
REKLAMA

Budynek przedszkola do remontu. Najpierw projekt

10:19, 22.02.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Miejski w Mielcu planuje gruntowną modernizację budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 przy ul. Mickiewicza. Na razie problemem jest wybór firmy, która zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej.

Mielecki magistrat na początku lutego ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na remont i przebudowę Przedszkola Miejskiego nr 1. Pierwsze postępowanie zostało jednak unieważnione ze względu na zbyt wysoką ofertę.

Miasto na ten cel planuje bowiem 65 tys. zł, a w przetargu wpłynęła jedna oferta na 126 tys. zł. Ogłoszono już drugie postępowanie.

Co obejmie dokumentacja projektowa? Prace podzielono na cztery etapy, w których przewidziano m.in.: likwidację zawilgocenia piwnic, wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych, budowę wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w kuchni oraz zmywalni.

Przyszłe prace objąć mają też docieplenie elewacji, wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej, remont tarasu oraz terenu wokół przedszkola wraz z naprawą dojść do placów.

Modernizacja przedszkola to też wymiana instalacji elektrycznej, oświetlenie terenu placówki, wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej, remont stropów nad parterem budynku, wymiana podłóg, malowanie pomieszczeń, remont schodów.

Finalnie przedszkole ma mieć też instalację fotowoltaiczną i solarną. Będzie też nowy plac zabaw oraz ogrodzenie.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WAZEKTOMIAWAZEKTOMIA

1 0

WAZEKTOMIA i po problemie? 15:07, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%