Zamknij
REKLAMA

Policja podsumowuje majowy weekend na drogach województwa

09:34, 06.05.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Zakończył się tegoroczny majowy weekend i związane z nim policyjne działania. Podczas wydłużonego weekendu, na podkarpackich drogach doszło do 25 wypadków, cztery osoby zginęły, a 23 zostały ranne. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 58 nietrzeźwym kierowcom.

Tegoroczna majówka trwała od wtorku, 30 kwietnia do niedzieli 5 maja. W czasie działań "Majowy weekend 2019" na drogach Podkarpacia odnotowaliśmy 25 wypadków, w których 23 osoby zostały ranne. Cztery osoby zginęły. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 58 nietrzeźwym kierowcom.

Podczas długiego majowego weekendu na drogach naszego regionu zginęły cztery osoby. Najtragiczniejsza okazała się niedziela, gdyż w tym dniu zginęły dwie osoby. Do pierwszego zdarzenia doszło rano w miejscowości Stale w powiecie tarnobrzeskim, w wyniku potrącenia przez samochód osobowy, śmierć poniosła 69-letnia rowerzystka. Natomiast wieczorem w Ustrzykach Dolnych, na drodze krajowej nr 84 doszło do potrącenia dwóch osób. Jak wynika z ustaleń policjantów, na ulicy 29 Listopada, kierujący toyotą avensis potrącił na przejściu dla pieszych kobietę i mężczyznę. Po przewiezieniu do szpitala, pomimo wysiłków lekarzy życia kobiety nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Cała policja Cała policja

5 2

Chciałbym się odnieść do policji na patrolu miałem sytuację pod Mc w Mielcu około h 2 w nocy chwilę wcześniej jechałem pod alternatywa biło się około 5 ludzi stałem pod Mc chwilę czasu około 30 min radiowóz Kia jeździł około 7 razy dookoła Mc śmieszy mnie praca naszych policjantów ponieważ robią to co chcą a nie pomagają ludzia lepiej przeszukać 18 latków którzy stają niewinnie niż ścigać przestępców no tak trzeba coś wpisać w protokół dzienny 10:54, 06.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zxszxs

3 0

To nie jasnowidze, trzeba było im powiedzieć że jest rozruba a nie liczyć przejazdy. 12:29, 06.05.2019


Leon Leon

0 3

A co oni ku... są ślepi?? To niech zrezygnują z pracy skoro tak naprawdę bój się wyjść z samochodu jak widzą większą grupę.... 20:39, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA