Fot. Galeria Navigator
::photoreport{"type":"see-button","item":"14031"}
Akcja trwała do godziny 19.00 i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Aby wziąć w niej udział, należało zrobić zakupy na kwotę minimum 250 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), a następnie zarejestrować się w specjalnie przygotowanej strefie akcji.
Po rejestracji uczestnicy wybierali jedną z wiązek kwiatów zawieszonych na specjalnej konstrukcji. Każda z nich była oznaczona i miała przypisaną nagrodę, którą można było odebrać od razu na miejscu.
Wśród nagród znalazł się m.in. weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu z ofertą spa. Do wygrania były także bony podarunkowe na zakupy, vouchery, kupony rabatowe, karnety fitness, a także bukiety kwiatów oraz zaproszenia do lokali gastronomicznych.
Organizatorzy przygotowali również inspiracje prezentowe z okazji Dnia Kobiet – w galerii można było znaleźć wiele propozycji upominków, takich jak kwiaty, biżuteria, perfumy, książki, torebki czy vouchery.
Sobotnia akcja była okazją nie tylko do zakupów, ale również do wspólnego świętowania w miłej atmosferze. Sprzyjająca pogoda zachęcała mieszkańców do spacerów, a wielu z nich postanowiło odwiedzić galerię i wziąć udział w przygotowanej zabawie.
Kamila Bik [email protected]