Zamknij
REKLAMA

Hologramy w cyrku! Już w niedzielę w Mielcu!

15:26, 08.06.2021 | Materiał promocyjny

Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca w Mielcu zagości Cyrk Wictoria. To nie lada atrakcja dla koneserów dobrej zabawy i nowinek technologicznych - na scenie zobaczyć będzie można hologramy zwierząt!

Cyrk Wictoria powstał w 2015 roku. Jego twórcy stawiają na nowoczesność, dlatego co rusz sprowadzają absolutne nowinki ze świata cyrku! Co roku cyrk jest bogatszy w nowości logistyczne, jak namioty czy oświetlenie. Dla twórców Wictorii ważny jest poziom programów, dlatego zapraszają oni artystów światowej sławy i dbają o to, by publiczność miała możliwość obejrzenia programu na najwyższym poziomie.

ZOBACZ WIDEO:

W 2019 mieli swój pierwszy jubileusz 5-lecia działalności. Przygotowane na tę okazję widowisko pt. "Niech żyje Wictora" zostało bardzo dobrze odebrane. W 2020 jako pierwszy cyrk w Polsce i trzeci w Europie wprowadzili hologramy zwierząt i w ten sposób stworzyli widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku! - Zapraszamy pod namiot naszego cyrku! - zachęcają artyści z Cyrku Wictoria.

Na niedzielę, 13 czerwca zaplanowano dwa występy - o godz. 13:00 i 16:00. Cyrk Wictoria rozłoży się na polanie u zbiegu ulic Drzewieckiego i Sienkiewicza.

Więcej informacji na cyrk-wictoria.com

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%