Zamknij
REKLAMA

Dzień Ochrony Środowiska z Euro-Eko! Wydarzenie już w sobotę

13:33, 07.06.2021 | P.C

Sprzątanie lasu, konkurs, akcja charytatywna, sadzonki drzew - mielecka spółka Euro-Eko zaprasza 12 czerwca na ekologiczne wydarzenie.

Światowy Dzień Środowiska został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku i obchodzony jest corocznie 5 czerwca w ponad 100 państwach dla przypomnienia głównych haseł konferencji dotyczących zgodności rozwoju cywilizacji z rozwojem ekologicznym otaczającego świata.

Spółka Euro-Eko z Mielca przygotowała lokalne obchody Dnia Ochrony Środowiska - w sobotę 12 czerwca od 10:00 na Polanie Niezłomnych, przy drodze Mielec - Szydłowiec. Impreza otwarta jest dla wszystkich chętnych mieszkańców miasta i regionu. Odbędzie się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa epidemicznego. 

W programie:
10:00 - Rozgrzewka z Extreme Fitness
11:00 - Kawa na start
11:30 - Akcja sprzątania lasu
13:30 - Rozstrzygnięcie konkursu
13:45 - Warsztaty: pszczoły i ich rola w środowisku
14:00 - Ognisko

W planie także:
- Przejażdżka dla dzieci samochodem terenowym
- Warsztaty sadzenia drzewek
- Zbiórka charytatywna

Spółka Euro-Eko wytwarza z odpadów stabilne paliwo alternatywne o parametrach węgla. - Zamiast trafiać na składowiska odpady są wykorzystywane do produkcji paliw. Dajemy drugie, ostatnie życie odpadom - mówi prezes Euro-Eko Radosław Swół. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową gospodarkę odpadami dla lokalnych firm. 


 

(Ogłoszenie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%