Zamknij
REKLAMA

Wycofują kolejne popularne lody! Natychmiast oddaj je do sklepu

14:00, 04.08.2021 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Główny Inspektorat Sanitarny został poinformowany przez firmę Mars, że ta wycofuje z rynku część swoich produktów. Chodzi o kilka  partii lodów. 

- Powodem jest wykrycie obecność tlenku etylenu w składniku użytym do ich produkcji - podają dziennikarze Wirtualnej Polski. 

Firma Mars Polska Sp. z o.o. po uzyskaniu informacji od dostawcy surowca, wstrzymała produkcję i zablokowała partie produktów, wytworzone z użyciem zanieczyszczonego składnika.

Zdecydowano również o konieczności wycofania trefnych partii produktu. Chodzi takie lody jak M&Ms, Snickers, Bounty czy Twix. 

Obecnie firma Mars Polska Sp. z o.o. prowadzi wycofywanie partii produktów. Proces ten monitorują organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

Główny Inspektorat Sanitarny informuje, że konsumenci nie powinni spożywać lodów oznaczonych numerami partii, które producent wycofał ze sprzedaży. 

Klienci, którzy kupili takie lody mogą zwracać je do sklepu. 

Listę wycofanych produktów znajdziesz TUTAJ

[ZT]64265[/ZT]

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

przekaz ?????????przekaz ?????????

1 0

wierność wasalska do końca , u nas podają że amerykańskie lody był zanieczyszczony składnik, zaś te same lody zostały wycofane z rynku skandynawskiego tylko że tam media podały że zawierały składnik RAKOTWÓRCZY tak nas robią w uja 18:27, 04.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zosiazosia

2 0

wycofajta se szczypawki mordujące!!! 01:19, 05.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

akoako

0 0

nigdy tych lodów tej marki nie kupie więcej ... jeżeli w nich jest tyle chemii ....dziekuje ....broń Boże dzieciom nie kupujcie 07:21, 05.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%