Zamknij
REKLAMA

Zamów Mikołaja do domu! Akcja Klubu Młodych Liderów

12:48, 25.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Mikołaje Ratują Święta, to wyjątkowa akcja w czasie pandemii, dzięki której Mikołaj i jego elfy odwiedzą najgrzeczniejsze dzieci w domowym zaciszu. Prezenty, którymi dzieci zostaną obdarowane, przygotują rodzice swoich pociech i dostarczą je do pracowni elfów. Świętym Mikołajem może zostać każdy, kto chce uratować tegoroczne święta!

Mikołaje Ratują Święta to kolejny projekt Fundacji Klub Młodych Liderów, który w tym roku ma swoje nowe oblicze. Ze względu na panujące obostrzenia Święty Mikołaj nie odwiedzi dzieci w domach dziecka, szpitalach ani w hospicjach. W tym roku zawitają do ich domów, aby obdarować je prezentami, które wcześniej zostaną przygotowane i dostarczone przez rodziców.

Upominki będzie można dostarczać do pracowni elfów, która na czas świąteczny będzie w siedzibie fundacji, znajdującej się przy ul. Mickiewicza 2/3 w Mielcu.

Jak wyrazić chęć takiej wizyty? To bardzo proste, ponieważ wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej www.mikolajeratujaswieta.pl , wybrać dzień oraz godzinę wizyty Świętego Mikołaja. Ekipa świąteczna odwiedzi grzeczne dzieci w dniach 5-6 grudnia.

Następnie jeden z pomocników Mikołaja kontaktuje się z rodzicem, aby ustalić szczegóły przebiegu wizyty. Podczas wizyty zadaniem dzieci będzie stworzenie dla Mikołaja prezentu w postaci rysunku, wierszyka czy piosenki. Wizyta ma charakter bardzo symboliczny, gdyż chodzi o podtrzymanie tradycji, wywołanie uśmiechu, a także stworzenie magii świąt!

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, wizyta w domach będzie trwała ok. 10 minut, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa takich jak: zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie odpowiedniego dystansu.

Wizyta Świętego Mikołaja jest darmowa, jednak Święty Mikołaj z całego serca prosi o dobrowolne datki, w dowolnej kwocie. Całość środków zostanie przeznaczona m.in. na paliwo do sań Świętego Mikołaja, czyli koszty związane z pokryciem projektu.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej: www.mikolajeratujaswieta.pl, a także na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2950037628568341

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

AgAg

7 4

taki mikołaj to dopiero zagrożenie i roznoszenie wirusa - młodzi ogarnijcie się i nie błaznujcie. 14:05, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Co?Co?

7 3

Poważnie jakiś czerwony błazen objedzie pół miast podczas pandemii? Mam nadzieję, że ktoś to zablakuje. Stary niech położy prezent koło łóżka i finito. 16:28, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

teratera

7 1

Wzorem p.Lempart chcą datków bo pewnie mają też jakieś długi do spłacenia. 19:04, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomuchKomuch

1 0

Wysyłają Mikołaja, przecież oni wieżyli e Dziadka Mroza😜 10:44, 05.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA