Zamknij
REKLAMA

Długi weekend na drogach: 9 wypadków

12:04, 10.01.2022 | dw
REKLAMA

Dobiegł końca długi styczniowy weekend. Dla funkcjonariuszy był to czas wytężonej pracy, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. W tych dniach, na drogach województwa podkarpackiego doszło do 9 wypadków, w jednym z nich zginął pieszy. Policjanci zatrzymali 34 nietrzeźwych kierujących.

Przez cztery dni, podkarpaccy policjanci na drogach naszego regionu prowadzili działania, których celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Warunki na drogach w wielu miejscach były bardzo trudne, opady deszczu i śniegu nie ułatwiały jazdy.

Podczas długiego weekendu doszło do 9 wypadków, w których 14 osób zostało rannych, 1 osoba zginęła.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Jaślanach w powiecie mieleckim, gdzie kierujący fordem potrącił pieszego. Pomimo reanimacji, życia 62-letniego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Do poważnego zdarzenia doszło również w piątek w Niechobrzu w powiecie rzeszowskim. Jak ustalono, kierujący mini cooperem potrącił kobietę, która szła na końcu kolumny dzieci. Piesza została ranna i trafiła do szpitala.

W tym czasie funkcjonariusze zatrzymali 34 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%