Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwy kierowca wpadł, bo przekroczył prędkość

12:03, 23.07.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renaulta, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej policjanci w Woli Rusinowskiej. Nietrzeźwego kierowcę namierzył policyjny laser, który wskazał, że 65-latek przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 40km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo i wykroczenie odpowie przed sądem.

Wczoraj kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego sprawdzali z jaką prędkością poruszają się  kierowcy podróżujący przez Wolę Rusinowską, w obszarze zabudowanym. W trakcie wykonywanych czynności zmierzyli prędkość kierującego samochodem marki Renault. Laserowy miernik wskazał, że kierowca porusza się z prędkością ponad 90 km/h, w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej.

Od 65-letniego mieszkańca gminy Cmolas wyczuli alkohol. Mężczyzna został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwemu kierowcy prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo i wykroczenie odpowie przed sądem.   

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA