Zamknij
REKLAMA

Prezydent Duda na Podkarpaciu! Odwiedza tereny powodziowe

17:12, 30.06.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda jest dziś na Podkarpaciu, gdzie spotyka się z mieszkańcami terenów dotkniętych ulewami. Prezydent odwiedził już polder w Siedleczce oraz wieś Hadle Szklarskie, gdzie zniszczeniom uległa droga wojewódzka nr 835.

 – Jestem z Państwem. Nie sztuka być wtedy, kiedy wszystko się dobrze dzieje – mówił do mieszkańców poszkodowanych podczas niedawnych deszczy. Wieczorem Prezydent dotrze do Trzcinicy.

W Jaworniku Polskim Andrzej Duda wręczył promesę dla Ochotniczej Straży Pożarnej na zakup nowego wozu. – Mam nadzieję, że w ciągu dwóch, najdalej trzech miesięcy, samochód będzie stał w remizie – podkreślił.

Dotąd użytkowany wóz OSP został podtopiony podczas nawałnicy, gdy jechał do akcji w Hadlach Szklarskich. – Proszę sobie wyobrazić, że ten ponad 10-tonowy samochód został porwany przez wodę, zrzucony do rowu i całkowicie zalany. Na szczęście załoga zdołała się uratować, ale wóz nie będzie się nadawał do użytku – mówił Prezydent.

– Ta jednostka jest bardzo często wzywana do akcji. Mam nadzieję, że w ciągu dwóch, najdalej trzech miesięcy, nowy wóz już tutaj w remizie będzie stał – dodał Andrzej Duda.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

PodpowiadaczPodpowiadacz

8 2

Zapytajcie go gdzie poszły pieniądze przeznaczone na remont wałów przeciwpowodziowych 20:38, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CutrusCutrus

2 0

W gumiakach mu do twarzy. 17:15, 04.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kapralkapral

2 0

TRAGEDIA POWODZIAN A ON SZUKA ELEKTORATU ZENADA 21:37, 04.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA