Zamknij

Mambo miał nosa do przesyłki z psychotropami

11:32, 28.05.2020 Aktualizacja: 11:32, 28.05.2020
Skomentuj

Podczas kontroli przesyłek kurierskich prowadzonej przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu, uwagę zwróciła paczka nadana do Islandii. Jej nadawcą był mieszkaniec woj. podkarpackiego.

Podczas rewizji z pomocą psa Mambo, funkcjonariusze wykryli, że w przesyłce znajduje się bluza dresowa, do której przyklejone były dwa woreczki strunowe z bezbarwnymi kryształkami o wadze 10,5 g. W kapturze ukryte były kolejne białe kryształy zapakowane w foliowym woreczku o wadze ponad 17 g.

Wykryte substancje zostały przebadane w laboratorium celno- skarbowym w Przemyślu. Okazało się, że są to silnie uzależniające substancje psychotropowe, z których można wykonać około 80 działek dilerskich.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi  Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

To kolejny w ostatnich dniach przypadek wykrycia narkotyków, w którym nieoceniony okazał się nos psa Mambo, wspierającego funkcjonariuszy podkarpackiej KAS w wykrywaniu narkotyków.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%