Zamknij
REKLAMA

Ukradł pieniądze i ukrył je w gałęziach

11:19, 24.02.2020 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Niespełna dwóch godzin potrzebowali kolbuszowscy policjanci, aby wytypować sprawcę przywłaszczenia kilku tysięcy złotych i odzyskać ukryte przez niego pieniądze. Kradzież gotówki zgłosił mężczyzna, który przypadkiem pozostawił saszetkę w toalecie jednej z kolbuszowskich restauracji. Kiedy wrócił po saszetkę, pieniędzy już nie było. W ustaleniu sprawcy pomocny był monitoring.

O kradzieży pieniędzy powiadomił w piątek przed południem 31-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Z relacji mężczyzny wynikało, że chwilę wcześniej zatrzymał się w jednej z restauracji przy ul. Towarowej w Kolbuszowej. Tam przez przypadek, w toalecie zostawił saszetkę z dokumentami i gotówką. Po kilkunastu minutach od wyjścia z lokalu zorientował się, że nie ma saszetki i wrócił do restauracji. Jak się okazało, saszetka znajdowała się w miejscu, w którym ją zostawił, ale w środku nie było już pieniędzy. Mężczyzna powiadomił policję.

Funkcjonariusze z pomocą monitoringu wytypowali mężczyznę, który mógł dokonać kradzieży. Policjanci z Wydziału Kryminalnego szybko zgromadzili informację na temat wytypowanego mężczyzny. Niespełna dwie godziny później 29-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego był już w budynku kolbuszowskiej komendy. Mężczyzna przyznał, że był w restauracji i zabrał z pozostawionej w toalecie saszetki gotówkę. Wyjaśnił także, że pieniądze ukrył po drodze w stercie gałęzi na terenie jednej z miejscowości w powiecie kolbuszowskim.

Funkcjonariusze odzyskali pieniądze, a mężczyzna jeszcze w piątek usłyszał zarzut przywłaszczenia. 29-latek przyznał się do przestępstwa.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HahaHaha

3 0

Znalezione nie kradzione cza było nie zapominać 18:01, 24.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LimboLimbo

0 0

Od razu hu na Zaleze zawieść 5 lat paki 08:21, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone