Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka

10:41, 09.12.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który wczoraj jeździł po ulicach Kolbuszowej. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie innego kierowcy, który powiadomił Policję. Dzięki jego zgłoszeniu nietrzeźwy 46-latek odpowie przed sądem.

W niedzielę około godz. 16 dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o nietrzeźwym kierowcy opla, który znajdował się na ulicy Janka Bytnara w Kolbuszowej. Z informacji przekazanym przez zgłaszającego wynikało, że jadąc ulicą Jana Pawła II zauważył kierowcę opla, którego zachowanie wzbudziło jego podejrzenie. Kierowca nie sygnalizował wykonywanych manewrów podczas włączania się do ruchu i poruszał się bez wymaganego oświetlenia. Zgłaszający pojechał za oplem i kiedy ten zaparkował na ulicy Janka Bytnara w Kolbuszowej, powiadomił Policję. Funkcjonariusze wylegitymowali 46-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego.

Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,62  promila alkoholu w jego organizmie. Jak się również okazało opel nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAPodróż i spacer z dzieckiem na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone