Zamknij
REKLAMA

Policjanci prowadzili akcję "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

15:02, 03.10.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Podkarpaccy policjanci prowadzili wczoraj działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Funkcjonariusze ujawnili 153 wykroczeń popełnionych przez kierujących pojazdami. Podczas akcji zwracali szczególną uwagę na zachowanie kierowców wobec pieszych i rowerzystów.

Niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, pośpiech czy roztargnienie mogą doprowadzić do tragicznych zdarzeń. Piesi to grupa tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego najbardziej zagrożona wypadkami. Znaczna część zdarzeń związanych z potrąceniem pieszego ma miejsce na przejściach dla nich przeznaczonych, a przecież w swej istocie przejścia dla pieszych powinny gwarantować im bezpieczne przekroczenie jezdni.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza pieszych i rowerzystów, podkarpaccy policjanci prowadzili wczoraj działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Funkcjonariusze ruchu drogowego ujawnili 153 wykroczeń popełnionych przez kierujących samochodami wobec rowerzystów i pieszych.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

tbgtbg

0 0

A ile wykroczeń pieszych (wchodzenie wprost pod przejeżdżający samochód, często po za wyznaczonymi przejściami)i rowerzystów (jazda po chodniku i po przejściach dla PIESZYCH, często z komórką przy uchu), ujawniła tego dnia policja? 17:30, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone