Zamknij
REKLAMA

Posłanka Skowrońska z poprawkami do budżetu państwa

07.13, 29.11.2022 . Aktualizacja: 09.58, 30.11.2022
REKLAMA

W parlamencie trwa procedowanie budżetu kraju na przyszły rok. Mielecka posłanka PO Krystyna Skowrońska wskazała jakie poprawki zaproponowała.

- 30 listopada na Komisji Finansów Publicznych, której jestem wiceprzewodniczącą, będziemy głosować poprawki do projektu budżetu państwa na 2023 rok. Trzy moje poprawki dotyczą Mielca i Powiatu Mieleckiego – poinformowała mieleckie media posłanka Krystyna Skowrońska.

Parlamentarzystka zamierza zaproponować zapisanie w budżecie krajowym 30 milionów złotych na pierwszy etap budowy studni ujęciowych wód podziemnych dla miasta Mielca.

Na budowę kompleksowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Mielec i powiatu mieleckiego Skowrońska chce zdobyć 26 milionów 530 tysięcy złotych. 

Kolejne 15 milionów Krystyna Skowrońska chce zapisać na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Powiatowego w Mielcu – etap pierwszy.

To procedura znana od kilkunastu lat, że w czasie sejmowych obrad posłowie zgłaszają poprawki do budżetu państwa, informują o tym media. Zazwyczaj większość tych propozycji jednak jest odrzucana.   

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%