Zamknij
REKLAMA

Kolorowe torby papierowe z własnym nadrukiem – jakie są koszty

22:30, 15.09.2021 | Materiał partnera

Coraz więcej osób dostrzega obecnie potrzebę ochrony środowiska, a co za tym idzie stara się być eko. Świadczy o tym nie tylko rosnąca popularność fotowoltaiki, ale również rezygnacja z jednorazowych toreb foliowych i zastąpienie ich papierowymi. Jak mogą to wykorzystać firmy? Dlaczego warto używać opakowań z własnym nadrukiem? Jak przedstawiają się koszty?

Dlaczego torby papierowe wypierają foliowe jednorazówki?

Wzrost popularności toreb papierowych wynika przede wszystkim z większej świadomości ekologicznej społeczeństwa, które zdaje sobie sprawę z tego, że plastikowa reklamówka rozkłada się przez około 400 lat. Papierowa torba natomiast ulega rozkładowi w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Co więcej, można ją wykorzystywać wielokrotnie, na co pozwala również jej większa wytrzymałość, która sięga nawet 15kg. Zaletą toreb papierowych jest niewątpliwie również możliwość umieszczenia na nich firmowego logo, co sprawia że są one świetnym nośnikiem reklamowym oraz pozwalają zwiększać świadomość marki. 

Jak firma może wykorzystać torby papierowe z własnym nadrukiem?

Przedsiębiorstwo, które decyduje się na wykorzystanie spersonalizowanych toreb papierowych osiąga dwupoziomowe korzyści. Dzięki rezygnacji z foliowych opakowań jego klienci zauważają, że firma dba o środowisko, w związku zyskuje przewagę konkurencyjną i przyciąga osoby, którym również zależy na jego ochronie. Drugą zaletą jest niewątpliwie fakt, że torby papierowe z logo firmy są doskonałym nośnikiem reklamowym, którego stworzenie nie wiąże się z dużymi kosztami.

Ile kosztują torby papierowe z własnym nadrukiem?

Spersonalizowana torba papierowa nie jest droga, w związku czym rośnie opłacalność tego typu reklamy. Od czego zależy cena jednostkowa? Wpływ na jej wysokość ma przede wszystkim rodzaj i wielkość torby, ilość zamówionych sztuk, a także technologia wykorzystywana do nadrukowania logo lub hasła reklamowego. W przypadku firmy  MarioPack ceny rozpoczynają się od 0,26 zł za sztukę. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule: Torby papierowe z nadrukiem - ile kosztują torby z własnym logo?

Wykorzystanie toreb papierowych z własnym nadrukiem to zarówno świadome podejście do ekologii, jak i reklama, która pozwala zwiększyć świadomość marki i przyciągnąć nowych klientów. Co więcej jest to stosukowo tanie rozwiązanie, o czym można się przekonać szukając takich toreb w Internecie, pod hasłem: torby papierowe z własnym nadrukiem - torbykraft.pl.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%