Zamknij
REKLAMA

GłosPolski.nl - kompas dla Polaków w Holandii

12:07, 13.01.2021 | Artykuł partnera

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Polacy od lat wyjeżdżają z kraju szukając nowych, lepszych perspektyw. Wizja atrakcyjniejszych zarobków czy też wyższych standardów życia potrafi skusić prawie każdego. Jednym z głównym kierunków emigracji dla Polaków stało się Królestwo Niderlandów. I to właśnie dla takich osób powstał glospolski.nl.

Dla kogo jest Głos Polski? 

Portal sprosta wymaganiom najbardziej wyrafinowanych użytkowników internetu XXI wieku. GłosPolski.nl jest stroną dedykowaną każdemu Polakowi mieszkającemu na terenie Holandii. Każdemu, kto chce mieszkać w Holandii. Jak i każdemu, kto mieszkał i tęskni za Holandią. Witryna jest idealna dla osób szukających pracy czy też usług oraz dla osób, które pracę i usługi oferują. Na stronie odnajdzie się każdy bez względu na wiek czy stopień zaawansowania poruszania się w internecie.

Czym jest Głos Polski? 

Na Głosie Polski pojawiają się oryginalne i wysokiej, jakości artykuły dotyczące wszystkich wydarzeń istotnych dla mieszkańców Holandii jak i naszych rodaków dopiero planujących swój wyjazd. Teksty regularnie są tworzone przez redakcje, która opiera się wyłącznie na wiarygodnych i pewnych źródłach, dzięki czemu użytkownicy strony mogą być pewni, że nie staną się ofiarami dezinformacji. Oprócz treści poświęconych Niderlandom i Polsce, pracownicy Głosu polskiego przygotowują szereg wiadomości z Holandii i reszty świata, które mogą mieć bezpośredni wpływ na każdego z nas.

Warto zwróć uwagę, że Głos Polski nie jest witryną skoncentrowaną jedynie na dostarczaniu newsów. Głos Polski jest przede wszystkim największą witryną ogłoszeniową dla Polaków związanych w jakikolwiek sposób z Holandią. Serwis jest idealną platformą dla każdego przedsiębiorcy, usługodawcy, osoby chcącej coś sprzedać, potrzebujących pomocy w jakieś strefie życia, szukających pracy lub mieszkania czy transportu. Krótko mówiąc:, jeśli jesteś osobą, która szuka jakiegokolwiek rozwiązania problemu i ma jakikolwiek związek z krajem tulipanów - wejdź na https://glospolski.nl.

Codziennie nowe oferty pracy w Holandii

Codziennie na portalu pojawiają się dziesiątki aktualnych ofert pracy w Holandii zarówno od agencji pracy jak i pracodawców indywidualnych. Są liczne możliwości zarówno dla indywidualistów, którzy planują rozpocząć samodzielnie wszystko od nowa jak i dla par szukających nowych perspektyw. Wachlarz ofert jest na tyle różnorodny, że na pewno, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Od pracy przy zbiorach, produkcjach i w magazynach do pracy na określonych, specjalistycznych stanowiskach, niejednokrotnie z możliwością samorozwoju, awansu jak i innymi udogodnieniami dla pracowników podejmujących zatrudnienie na terenie Holandii.

Pokoje i mieszkania w Holandii

Ze względu na to, że znacząca część polskiej społeczności osiedla się w okolicach Hagi oraz Rotterdamu, wiele ogłoszeń dotyczących mieszkań w Holandii zawiera aktualne oferty właśnie z okolic tych dwóch miast. Nie zmienia to jednak faktu, że bez żadnego problemu znajdzie się nowe miejsce dla siebie w każdej części Holandii. Oferta wynajmu pokoi oraz mieszkań przedstawiana na stronie jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie coś co będzie odpowiadało jego preferencją jak i możliwością finansowym. Codziennie pojawiają się nowe oferty domów, pokoi, loftów i mieszkań od sprawdzonych agencji i sprzedawców.

Co portal oferuje?

Dodatkowymi zaletą portalu jest fakt, że został on zoptymalizowany pod telefony komórkowe. Sprawia to, że każdy posiada wygodny dostęp zarówno do informacji jak i ogłoszeń w dowolnym miejscu na świecie. No bo kto teraz wychodzi bez smartphona w kieszeni? Wyszukiwanie interesujących nas treści jest banalnie proste między innymi dzięki geolokalizacji. Wstawianie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne i istnieje możliwość samodzielnego ich promowania. Użytkownicy Głosu Polskiego mogą dodać do swoich postów aż 5 zdjęć, które je urozmaicą oraz aktywne linki do formularzy rekrutacyjnych dla biur pracy. Aby ogłoszenie pojawiało się, jako jedno z pierwszych, nie trzeba poświęcać czasu na wstawianie go ciągle na nowo. Wystarczy je jedynie odświeżyć.

Ważnym aspektem funkcjonowania portalu jest to, że Głos Polski współtworzy kilka grup na Facebooku, który jak powszechnie wiadomo stał się jedną z światowym potęg informacyjnych. Każda z grup poświęcona jest pracy w Holandii lub mieszkającej tam Polonii. Dwie z tych grup posiadają ponad 100 tysięcy użytkowników, co daje dodatkowy, ogromny zasięg, który jest niezwykle istotny w dzisiejszych czasach.

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA