Zamknij
REKLAMA

Czy jest możliwe otworzenie zamka spinką do włosów?

11:14, 15.05.2020 | Materiał partnera

Jakość domowego lubi firmowego zabezpieczenia ma ogromne znaczenie. Dlaczego? Jak się okazuje, złodzieje znają wymyślne sposoby na to, by w nieuprawniony sposób wejść do cudzego domu albo biura. Mogą nawet… otworzyć zamek spinką do włosów! Skoro nie są potrzebne nawet skomplikowane i trudno dostępne narzędzia, to aż strach się bać. Na szczęście zaufani ślusarze z Pogotowia zamkowego w Krakowie podpowiadają, co zrobić, aby ustrzec się włamania.

Otwieranie zamka przy pomocy spinki do włosów

Doniesienia z sieci o możliwości otworzenia zamka do drzwi spinką do włosów wzbudziły niemałe poruszenie. Jeśli to byłoby możliwe, to co mogłoby ustrzec przed ryzykiem włamania i utraty cennych rzeczy? Warto wyjaśnić i sprostować tę sprawę. Doświadczeni ślusarze z Krakowa są biegli w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zamkiem i również doradzają, w jaki sposób można się skuteczniej zabezpieczyć.

Kilka słów o lockpickingu

Otwieranie drzwi bez klucza przy użyciu spinki do włosów lub innego podobnego przedmiotu to nic innego jak znany w środowisku ślusarzy lockpicking. Pojęcie to jest pośrednio związane z sytuacją zablokowanego zamka w drzwiach wejściowych, która może być spowodowana np. awarią zamka. Ślusarze mówią o tym, że jeśli zamek z jakiegoś powodu odmawia posłuszeństwa, to trzeba dokonać awaryjnego otwierania mieszkania – ale oczywiście w fachowy i całkowicie bezpieczny sposób. Lockpicking to jedna z metod otwierania zamków bez klucza, który np. został zatrzaśnięty wewnątrz lokalu. Powstały problem z zamkiem wymaga znalezienia rozwiązania, a tutaj przydaje się pomoc specjalistów z https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl/. Awaryjne otwieranie mieszkań w Krakowie to domena wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy używają nowoczesnych metod i wiedzą praktycznie wszystko o zamkach do drzwi.

Awaryjne otwieranie drzwi – usługi ślusarskie w Krakowie

Częstotliwość zamawiania awaryjnego otwierania mieszkań sugeruje, że ten problem dotyczy nie tylko pechowców. To może przytrafić się praktycznie każdemu. Wówczas warto wiedzieć, gdzie się zgłosić, aby bezpiecznie odzyskać dostęp do mieszkania i odblokować zatrzaśnięte drzwi. Chociaż wizja otwierania zamka za pomocą spinki brzmi strasznie, to trzeba pamiętać, że jak zawsze jest to kwestia zależna od okoliczności. Taka wiedza w niepowołanych rękach może mieć faktycznie przykre konsekwencje, ale w odniesieniu do ślusarzy cieszmy się, że potrafią wykonywać awaryjne otwieranie mieszkania – bo wówczas możemy spokojnie i bezpiecznie dostać się do zablokowanego domu.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA