Zamknij
REKLAMA

Dobry relaks wcale nie musi być daleko od miasta

10:37, 14.02.2020 | Materiał partnera

Marzy ci się wypoczynek z ukochaną/ukochanym? Nie masz dużo czasu? A co powiesz na wyjazd do luksusowego hotelu, gdzie wspólnie będziecie mogli korzystać z pełnej oferty SPA, wellness i zajęć rehabilitacyjnych, w otoczeniu sztuki i secesyjnej architektury? Tym wszystkim możesz się cieszyć w położonym w samym centrum Buska-Zdroju hotelu Bristol.

Weekendowy wypad - dlaczego warto?

Następujące po sobie tygodnie ciężkiej pracy powodują coraz większe zmęczenie, a weekendy wydają się mijać tak szybko. Każdy z nas potrzebuje porządnego odpoczynku, podczas którego mógłby się "zresetować". Niestety, na długie wakacje możemy pozwolić sobie zazwyczaj nie częściej, niż raz do roku. Istnieje jednak pewien przyjemny sposób, by szybko i niedrogo zregenerować swoje akumulatory i przyjemnie spędzić czas z drugą połówką, przyjaciółmi czy rodziną. Tym rozwiązaniem jest weekendowy wypad do hotelu ze SPA, najlepiej niezbyt oddalonego od domu. Dlaczego to rozwiązanie warte zainteresowania? 

Po pierwsze, taki wyjazd nie wymaga szczegółowego planowania - w odróżnieniu od długich wyjazdów urlopowych, nie musisz planować wszystkich detali z wielomiesięcznym wyprzedzeniem (wliczając w to prośbę o wolne w pracy). Jeśli masz na to chęć, to możesz spakować się i pojechać. W każdej chwili. 

Po drugie, weekendowe SPA doda ci znacznie więcej energii, niż odpoczynek w domu. W trakcie pobytu będziesz mógł/mogła skorzystać nie tylko z intensywnych zabiegów relaksujących i regenerujących ciało, ale także rzeczywiście wypocząć - korzystając z pełnego serwisu hotelowego, kompletu posiłków i wspaniałych, klasycznych widoków - na dwa dni oderwać się od codziennej monotonii. 

Po trzecie - taki wypad może być dla par świetną okazją na wspólne spędzanie czasu - zarówno w dzień, jak i delektując się wspólnymi wieczorami w luksusowych i prywatnych pokojach. Możecie wspólnie urządzić sobie dwudniową randkę - to świetny sposób na uczczenie ważnych rocznic i wydarzeń z życia. 

Hotel Bristol w Busko-Zdroju - dlaczego idealny na weekend?

Hotel Bristol pozwala ci nie tylko na zaznanie weekendowego odpoczynku od codziennych obowiązków. To także piękny, wykonany w secesyjnym stylu budynek, służący pierwotnie jako sanatorium. Od ponad 170 lat pełni funkcję uzdrowiskową, wykorzystując do tego naturalne wody siarczkowe, z których dobrodziejstw możesz skorzystać również dzisiaj. Jednak nie tylko to wyróżnia Hotel Bristol, czyniąc z niego doskonałe miejsce na wypoczynek. Możesz tu liczyć na świetną kuchnię i bardzo uprzejmą obsługę, która zadba, by każda chwila twojej wizyty była bezproblemowa. Hotel Bristol to także szeroka gama zabiegów relaksacyjnych, takich jak:

  • masaże (świecami, ziołowe, relaksacyjne)
  • zabiegi na twarz (regenerujące, odmładzające, mikrodermabrazja),
  • peelingi, zabiegi na ciało, aromasaże, zabiegi antycellutitowe,
  • porady dietetyczne, 
  • zabiegi kosmetyczne (m.in. stylizacja oczku)
  • manicure i pedicure,
  • kąpiele i okłady lecznicze,
  • i wiele wiele innych.

To wszystko znajdziesz w specjalnych, atrakcyjnych cenowo pakietach, przygotowanych z myślą o tobie i twoich bliskich. Jeśli więc potrzebujesz szybkiej regeneracji, to bez wahania udaj się do Bristolu!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone