Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na naukę tańca do Centrum Tańca Gala!

00.00, 15.09.2022 Artykuł reklamowy

W Centrum Tańca Gala nieprzerwanie od 20 lat kształtujemy umiejętności taneczne zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców Mielca i okolic. Obecnie nasza szkoła jest jedną z najlepiej prosperujących w regionie.

Dzięki zaangażowaniu trenerów, a także regularnym szkoleniom ze znanymi i cenionymi tancerzami, reprezentujące nas pary sportowe wielokrotnie osiągają sukcesy w turniejach tańca na szczeblu krajowym, w wielu zakątkach Polski. Tegoroczny sezon taneczny zakończyliśmy z przytupem, kiedy to wychowankowie Gali, Gabriel Krakowski i Alicja Potoczna, zdobyli Mistrzostwo Polski w kategorii do 12 lat open w kombinacji ośmiu tańców na Polish Open Championships w Zabrzu. Cotygodniowe zajęcia dla naszych tancerzy odbywają się w specjalnie przystosowanej sali treningowej zlokalizowanej w budynku In-Tech 2 w Mielcu. Oprócz regularnego planu zajęciowego, rok rocznie organizujemy kilka ćwiczeniowo-wypoczynkowych wyjazdów, między innymi dziesięciodniowy obóz taneczny w okresie wakacyjnym, podczas którego intensywny program treningowy łączymy z integracją całego składu naszych podopiecznych.

Od dwóch dekad nadrzędną misją Centrum Tańca Gala jest stwarzanie przyjezdnej atmosfery oraz komfortowych warunków pracy zarówno dla młodszych, jak i starszych pasjonatów tańca. Cieszymy, że również w tym roku możemy zaprosić mieszkańców Mielca i okolic na nasze zajęcia. Podobnie jak w poprzednich latach, po przerwie wakacyjnej proponujemy zainteresowanym rozpoczęciem tanecznej przygody, dołączenie do naszej „galowej” społeczności. W tym roku oprócz tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych, zapraszamy dziewczynki i chłopców także na naukę baletu. Poniżej zamieszczona jest rozpiska wszystkich oferowanych przez nas w tym sezonie grup zajęciowych, przeznaczonych dla początkujących adeptów sztuki tanecznej. Zapraszamy na naukę tańca do Centrum Tańca Gala!

TANIEC TOWARZYSKI dla dzieci od 6 lat (grupa IN-TECH 2)
pierwsze zajęcia: 14 września 2022, godz. 16:45
Budynek IN-TECH 2, ul. Wojska Polskiego 3
Zapisy tel. 607 809 621 lub online

TANIEC TOWARZYSKI dla dzieci od 6 lat (grupa SCK Mielec)
pierwsze zajęcia: 16 września 2022, godz. 16:15
Sala nr 3 w Domu Kultury SCK Mielec, ul. Niepodległości 7
Zapisy tel. 502 480 293 lub online


BALET dla dzieci od 6 lat
pierwsze zajęcia: 17 września 2022, godz. 16:00
Budynek IN-TECH 2, ul. Wojska Polskiego 3
Zapisy tel. 502 480 293 lub online


TANIEC TOWARZYSKI dla młodzieży i dorosłych
pierwsze zajęcia: 15 września 2022, godz. 20:30
Budynek IN-TECH 2, ul. Wojska Polskiego 3
Zapisy tel. 502 480 293 lub online


(Artykuł reklamowy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%